Jaki laptop kupić do 6000zł

Zakup laptopa to kosztowne przedsięwzięcie. Z pewnością chcemy, by sprzęt, w który inwestujemy daną pulę gotówki był z wyższej półki  i przede wszystkim posłużył nam na długi czas. Jak zatem wybrać dobrego laptopa, którego cena nie przekroczy 6000 zł?

Wymagający użytkownik laptopa, czyli jaki?

Wymagający użytkownik laptopa może kryć się w postaci wytrawnego gracza, kogoś kto ceni sobie dobry design i nowoczesność albo osobę, która uwielbia nowe technologie i drogie gadżety. Samo słowo wymagający może oznaczać kilka osobowości użytkownika laptopa.

Przechodząc do meritum, przedstawiamy 5 laptopów, które kupisz w kwocie do 6 tysięcy złotych i ponadto dzięki dokładnemu opisowi sprawisz, który z nich idealnie spełnia Twoje oczekiwania.

Laptop do 6 000 zł dla lubiących design i nowoczesny wygląd

Jeżeli zwykle używasz komputera do przeglądania stron WWW, odbierania maili, czy oglądania filmów to idealnym sprzętem, który kupisz w kwocie do 6000 złotych będzie elegancki i designerski HP EliteBook 850 G1. 4 GB pamięci RAM w zupełności wystarczy do swobodnej pracy na sprzęcie, bez niepotrzebnych ścięć i przerw.

Kolejny modelem, który może Ci się spodobać to ASUS GV0054R. To kolejny sprzęt, wyróżniający się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale i również smukłą, praktyczną obudową. Jest trochę lepszy od poprzednika z uwagi na 8 GB pamięci RAM.

Laptop do 6000 zł dla wytrawnych graczy

Jeżeli grasz w gry, które są nowe na rynku i posiadają spore wymagania techniczne, to laptop Laptop DELL Inspiron 15 będzie idealny dla Ciebie. DELL to prawdziwa maszyna, która znakomicie poradzi sobie z każdą grą, wymagającą zaawansowanej technologii. W końcu 16 GB pamięci RAM musi się tutaj przydać.

Laptop do 6000 zł do pracy lub domowego biura

Pracujesz w domu albo potrzebujesz laptopa do wykonywania zadań w biurze? Smukły, niezwykle nowoczesny, kompaktowy i niezawodny Laptop APPLE MacBook Pro 13, sprawi że praca będzie szła płynnie. Kolejnym laptopem w tym przedziale cenowym jest  Laptop LENOVO Yoga 910-13IKB. Praktycznie porównywalnym z powyższym, lecz odrobinę droższy.

Na koniec warto przypomnieć, że ceny przedstawionych wyżej laptopów nie przekraczają 6 tysięcy złotych.

Partner wpisu www.Szukamlapka.pl

4.5/5 - (ilość ocen: 10)