6 Najlepszych Klubów MMA w Gdańsku w 2024

6 Najlepszych Klubów MMA w Gdańsku
Zdjęcie poglądowe | foto. unsplash.com

Gdańsk to miasto, które słusznie kojarzy się przede wszystkim z sezonem letnim. Jest usytuowane w województwie pomorskim, tuż nad Morzem Bałtyckim, a zatem dla wielu osób jest przede wszystkim miejscowością turystyczną. Miasto ma jednak do zaoferowania o wiele więcej począwszy od pięknej starówki, a skończywszy na wyśmienicie rozbudowanej ofercie kulturalnej. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że w Gdańsku nie sposób się nudzić.

To właśnie tutaj znajduje się fantastyczne Muzeum II Wojny Światowej i Europejskie Centrum Solidarności. Imponująca zabudowa sprawia, że miasto uważane jest za jedno z piękniejszych w całej Polsce i nic dziwnego w tym, że każdego roku odwiedzane jest przez miliony turystów z różnych stron świata. Warto dodać, że w mieście funkcjonują także kluby sportowe skupiające się na mieszanych sztukach walki. Znajdziemy również sporo klubów skupiających się na wschodnich sztukach walki oraz samoobronie.

Osoby pragnące znacząco poprawić swoją kondycję oraz pewność siebie nie będą miały problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Które kluby warto odwiedzić w pierwszej kolejności? Oto kilka wybranych propozycji.

1. Akademia Technik Walki

Akademia Technik Walki znajduje się przy Antoniego Lendziona 6. To idealna przestrzeń dla osób, które pragną nabyć konkretne umiejętności z zakresu boksu i MMA. Zajęcia odbywają się popołudniami w tygodniu roboczym i są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Kadra instruktorska oferuje treningi grupowe dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Organizowane są także zajęcia wyłącznie dla kobiet. Bez wątpienia jest to klub, z którego można sporo wynieść, ponieważ instruktorzy skupiają się przede wszystkim na doskonaleniu techniki i wzmacnianiu dyscypliny. To miejsce, w którym każdy będzie mógł się nauczyć, jak poradzić sobie w sytuacjach realnego zagrożenia. Dzięki wspaniałym instruktorom i treningom dostosowanym do indywidualnych możliwości obserwowanie pierwszych postępów będzie prawdziwą przyjemnością.

2. Fight Club Team Vegeta

Fight Club Team Vegeta znajduje się przy ulicy Śląskiej 66. Chętni mają do dyspozycji świetne wyposażone sale oraz kadrę instruktorską, która doskonale wie, w jaki sposób przekazać niezbędną wiedzę. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach początkujących, jak i średnich. Panuje tutaj przyjazna atmosfera i nawet osoby, które do tej pory nie miały styczności ze sztukami walki, będą w stanie bez problemu odnaleźć się na miejscu. Instruktorom zależy na tym, aby zaszczepiać w uczestnikach miłość do sztuk walki i kultury sportowej. Na miejscu każdy będzie mógł przekonać się na własnej skórze, że dyscyplina stanowi filar każdej sztuki walki, a ciężka praca to jedyny sposób na osiągnięcie pożądanych rezultatów.

3. Knockout Fight & Gym

Knockout Figt & Gym mieści się w dosyć niepozornym budynku przy ulicy Siennickiej 25. I w przypadku tego miejsca mamy do czynienia z klubem, który jest prowadzony przez prawdziwych pasjonatów zdrowego stylu życia i sztuk walki. Na miejscu regularnie odbywają się zajęcia z boksu oraz MMA. Można skusić się na zajęcia grupowe lub indywidualne. Poziom zaawansowania nie ma znaczenia, ponieważ instruktorzy z łatwością dopasują intensywność treningów do indywidualnych możliwości uczestników. Na miejscu znajduje się również świetnie wyposażona siłownia.

4. Pablo Untld

Pablo Untld to szkoła sztuk walki zlokalizowana przy ulicy Zeusa 12/5. To miejsce stworzone od podstaw przez Pawła Szymkowiaka, który ze sztukami walki ma do czynienia od przeszło dwóch dekad. Obecnie wraz ze świetnie przygotowaną kadrą instruktorską pragnie zaszczepiać miłość do sportu innym ludziom. Na terenie obiektu organizowane są treningi z boksu, kickboxingu oraz MMA. Można skusić się na zajęcia grupowe lub indywidualne. Oferta skierowana jest zarówno do dorosłych mężczyzn, dzieci, jak i kobiet. To świetna przestrzeń dla osób, które chcą popracować nad własną formą i pewnością siebie.

5. Cross Core Fight Gym

Cross Core Fight Gym znajduje się przy ulicy Hynka 69. To świetnie wyposażone miejsce, w którym kultura sportowa oraz zdrowy styl życia odgrywają niebagatelne znaczenie. Zajęcia MMA są prowadzone przez doświadczonych instruktorów w postaci Roberta Maruszaka oraz Łukasza Sajewskiego. Grupy są podzielone na początkujące oraz średnio zaawansowane. Warto dodać, że klub oferuje również zajęcia z boksu, kickboxingu oraz tajskiego boksu. Panuje tutaj świetna atmosfera, która sprzyja owocnym treningom. Nie oznacza to jednak, że nie trzeba włożyć ogromnych zasobów własnej energii, ponieważ trenerzy są wymagający i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jedynie ciężka praca przybliża ludzi do sukcesu.

6. Rocky Warriors Cartel

Rocky Warriors Cartel znajduje się przy ulicy Chmielnej 26. Miejsce zrzesza przede wszystkim pasjonatów boksu, aczkolwiek odbywają się również zajęcia z innych sztuk walki. Kadra instruktorska składa się z doświadczonych zawodników, którzy mogą poszczycić się w swoich dziedzinach konkretnymi osiągnięciami. Podczas zajęć będzie można sukcesywnie pracować nad własną formą i jednocześnie znacząco wzmocnić dyscyplinę oraz wolę walki. To zdecydowanie przestrzeń dla osób, które pragną wprowadzić w swoją codzienność realne zmiany. Sport i wzmacnianie pewności siebie to z pewnością dobry początek, a także sposób na pozbycie się nadmiarów energii.

Oceń post