7 Najlepszych Klubów MMA we Wrocławiu w 2024

zawodnik mma
Zdjęcie poglądowe | foto. unsplash.com

Wrocław to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Znajduje się w jej południowo-zachodniej części, w województwie dolnośląskim i każdego roku odwiedzane jest przez miliony turystów pragnących przekonać się o jego wyjątkowości na własnej skórze.To miasto ma sporo do zaoferowania począwszy od świetnej oferty kulturalnej, a skończywszy na zabytkach i muzeach, które pozwalają zgłębić wiedzę na temat minionych już epok. Wrocław to także miasto, w którym znajdziemy sporo miejsc skupiających się na osobistym rozwoju. Poza siłowniami i placówkami rekreacyjnymi, znajdziemy tutaj również imponujące kluby MMA, które w ostatnich latach cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Które miejsca warto wziąć pod uwagę? Oto kilka wybranych propozycji.

1. MMA Wrocław

MMA Wrocław to szkoła sztuk walki znajdująca się przy ulicy Stafana Czarnieckiego 15. Stanowi idealną przestrzeń dla osób, które pragną zatroszczyć się o własną kondycję i przy okazji nabyć sporo umiejętności związanych z konkretnymi sztukami walki. Klub prosperuje od 2014 roku i jest prowadzony przez prawdziwych pasjonatów, którzy wiedzą, w jaki sposób przekazać wiedzę mniej doświadczonym osobom, które być może dopiero rozpoczynają swoją przygodę z MMA. Do klubu mogą zapisać się osoby o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Każda grupa może liczyć na wsparcie instruktorów, którzy będą w stanie dostosować treningi do indywidualnych możliwości. Warto podkreślić, że wychowankowie tej właśnie szkoły realizują się w Amatorskiej Lidze MMA i mogą poszczycić się imponującymi rezultatami.

2. Fight Club Champion

Fight Club Champion znajduje się przy ulicy Tęczowej 57. To kolejne miejsce na wrocławskiej mapie, które warto wziąć pod uwagę, poszukując klubu skupiającego się na rozwoju formy fizycznej i zdrowym stylu życia. Klub oferuje zajęcia grupowe dla najmłodszych oraz zajęcia indywidualne, podczas których instruktor będzie skupiał się na indywidualnych potrzebach uczestnika zajęć. Poza zajęciami MMA dla zróżnicowanych pod względem poziomu zaawansowania grup, klub skupia się także na nauce boku oraz innych technik walki. Główną dewizą właścicieli jest zaszczepianie w ludziach woli walki i inspirowanie do prowadzenia zdrowego stylu życia.

3. Puncher Wrocław

Puncher Wrocław to szkoła sztuk walki zlokalizowana przy ulicy Mikołaja Reja 13F. Klub prosperuje od ponad dwóch dekad, a powstał z inicjatywy trenera Janusza Janowskiego. Puncher Wrocław oferuje treningi wyczynowe oraz rekreacyjno-szkoleniowe. Bez względu na obecną formę fizyczną, każdy w tym miejscu znajdzie coś dla siebie. Szczególnym uznaniem cieszą się zajęcia z MMA, podczas których będzie można nie tylko popracować nad własną kondycją, ale i nauczyć się podstaw samoobrony w sytuacjach realnego zagrożenia. Kadra instruktorska składa się z prawdziwych pasjonatów, którzy w swoich dziedzinach bezustannie osiągają kolejne sukcesy.

4. Rio Grappling Club

Rio Grappling Club znajduje się przy ulicy Stalowej 80 we Wrocławiu. Lokal prowadzony jest przez instruktorów z dużym doświadczeniem i poważnymi osiągnięciami. Oferuje zajęcia z różnych sztuk walki zarówno dla osób doświadczonych, jak i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę. Sporym zainteresowaniem cieszą się fantastycznie prowadzone zajęcia MMA dla dzieci. Za treningi mieszanych sztuk walki odpowiada Adrian Sulgostowski. To idealna przestrzeń dla osób, które pragną popracować nie tylko nad piękną sylwetką, ale i wzmocnić znacząco charakter i wolę walki. Panuje tutaj sportowa atmosfera i otwartość, która sprzyja udanym treningom.

5. Berserkers Team Wrocław

Berserkers Team Wrocław to klub sportowy znajdujący się przy ulicy Krakowskiej 98. Miejsce, które warto wziąć pod uwagę, przymierzając się do rozpoczęcia pracy nad własną sylwetką i nabycia konkretnej wiedzy. Instruktorzy MMA prowadzą grupowe zajęcia dla osób o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Nie trzeba wobec tego martwić się, że przy braku jakichkolwiek umiejętności, nie będziemy w stanie nadążyć za całą grupą. Warto dodać, że klub oferuje atrakcyjne karnety na konkretną ilość wejść. Nie trzeba podpisywać żadnych umów, co w wielu miejscach staje się dosyć powszechnym zjawiskiem.

6. Next Level BJJ

Next Level BJJ to przede wszystkim szkoła jujitsu, aczkolwiek na przestrzeni lat ewoluowała i obecnie oferuje również zajęcia z innych sztuk walki, w tym MMA. Klub znajduje się przy alei Generała Józefa Hallera 81. W ofercie znajdziemy świetne zajęcia BJJ dla najmłodszych oraz treningi MMA. Właściciele przywiązują ogromną wagę do kultury sportu oraz rozwoju techniki. Nie trzeba obawiać się pierwszych treningów i pierwszej styczności ze sztukami walki. Kadra instruktorska doskonale dopasowuje zajęcia do możliwości uczestników, wprowadzając ich stopniowo w daną dziedzinę i zapoznając z tajnikami konkretnych sztuk walki. To przestrzeń dla każdej osoby, która pragnie zatroszczyć się o własny rozwój na wielu polach.

7. Boxing/Kickboxing/Wrestling/MMA Wroclaw OLD SCHOOL CLUB

Boxing/Kickboxing/Wrestling/MMA Wroclaw OLD SCHOOL CLUB to miejsce zrzeszające pasjonatów różnych sztuk walki. Lokal znajduje się przy Jedności Narodowej 64 i oferuje zarówno treningi grupowe, jak i indywidualne. Sporą popularnością cieszą się zajęcia dla najmłodszych, aczkolwiek i znacznie starsi znajdą w tym miejscu coś dla siebie. Zajęcia z MMA prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy w rewelacyjny sposób wprowadzają swoich podopiecznych w świat mieszanych sztuk walki.

Oceń post