Najbardziej nie dopasowane znaki zodiaku

nie dopasowane znaki zodiaku

Tajemnica związków jak i ludzkiego losu zawsze była chętnie badana przez wróżbitów i astrologów. Często zwykły szary człowiek mógł się przekonać iż jego związek i przyszłość są zapisane w gwiazdach albo raczej horoskopach. Często właśnie znaki zodiaku uwarunkowują charakter danej osoby i to do jakiego znaku zodiaku pasują bądź tez nie i dlaczego.

1. Najbardziej problematycznym ze wszystkich znaków z zodiaku wydaje się być Rak. Lecz najbardziej będzie iskrzyć w związku Raka z Baranem.

2. Lew z Bykiem tyle ich różni aż trudno pogodzić te różnice. Jest to związek najmniej dopasowany pod względem seksualnym.

3. Panna i Bliźnięta, które są otwarte na wszelkie nowości i nowinki, natomiast Panna to straszna tradycjonalistka. Znaki te mogą nie czuć tez chemii w łóżku.

4. Rak nie wytrzyma w sferze intymnej z Wagą. W seksie dzieli ich wszystko, lecz poza seksem związek ten to pasmo kłótni i wzajemnych pretensji.

5. Lew i Skorpion- dwa różne charaktery, które mogą na siebie działać wzajemnie jak „płachta a byka”.

6. Panna i Strzelec- na początku tego burzliwego związku jest cudownie jednak po chwili ten związek przeradza się w jeden nie kończący się konflikt z powodu tradycjonalizmu Panny i nowoczesności Strzelca.

7. Waga i Koziorożec- nuda i wypalenie a przy tym kompletny brak jakiejkolwiek chemii miedzy nimi nie tylko w łóżku.

8. Skorpion i Wodnik, który jest często nie zdecydowany i nie jednokrotnie tajemniczy. Nie jest to dobry partner dla Skorpiona.

9. Strzelec I Ryby, które przez swoje szybkie nudzenie się partnerem mogą spowodować wielkie rozczarowanie u Strzelca.

10. Koziorożec i Baran na początku miła dla oka adrenalina w związku, która czasem może przerodzić się w nie kończące się awantury.

11. Wodnik i Byk, który lubi uczucie stałości i stabilności, co nie jest mile widziane u Wodnika, który woli samotność i ucieczki.

12. Ryby i Bliźnięta, na początku wydaje się iż pasujecie do siebie idealnie, lecz po chwili okazuje się iż nie macie ze sobą wiele wspólnego w najważniejszych kwestiach.

W taki krótki sposób można przedstawić 12 par, które nie powinny łączyć się w pary dla wspólnego dobra.

5/5 - (ilość ocen: 1)