Pozycje, które imponują każdemu facetowi

Pozycje, które imponują każdemu facetowi

Życie intymne powinno być dla osób w związku satysfakcjonujące. Dlatego należy dbać, aby nie w kradła się w nie nuda. Związku z tym warto zwrócić uwagę na pewne pozycje, które pobudzą obu partnerów do działania oraz otworzą drzwi do nowych doznań.

Sprawdzenie w łóżku nowych pozycji sprawi, że życie intymne nie będzie nudne oraz bardziej poznacie swoje ciało, co może sprawić przełamanie się w wielu czynnościach, które były przez Was stosowane. Poniżej przedstawiamy listę pozycji, które warto wypróbować:

Pozycja 1: połóż się na plecach i umieść nogi na jego ramionach, a on niech uklęknie przed Tobą i umieści ręce pod Twoje pośladki.

Pozycja 2: oboje jesteście na kolanach, a Ty opierasz się ciałem o kanapę, a on podchodzi do Ciebie od tyłu.

Pozycja 3: połóż się na stole lub szafce i unieś wysoko biodra, a on niech złapie je, podniesie oraz oprze o swoje ciało.

Pozycja 4: połóż się lekko na boku oraz podnieś wysoko jedną nogę opierając się o jego barki, a ramiona unieś lekko i przyciśnij się mocno do jego ciała.

Pozycja 5: połóż się na łóżku lub stole, podnieś wysoko miednicę i złap się pod biodra, a następnie skrzyżuj nogi i złap go od tyłu rękoma przysuwając blisko siebie.

Warto również zapamiętać kilka sposób na podgrzanie atmosfery w łóżku, co sprawi pobudzenie między partnerami zmysłów oraz spowoduje, że noc będzie niezapomniana przez obu partnerów. Oto lista sposób do zastosowania:

Podczas rozmowy powinniście patrzyć sobie w oczy, ponieważ daje to sygnał facetowi, że go pragniesz.
Podkreśl swoją kobiecość poprzez na przykład przesunięcie dłoni po włosach lub wypręż ciało tak, aby podkreślić piersi.

Bądź wyluzowana oraz pewna siebie i zapamiętaj, że chichot zdradzający zawstydzanie podczas striptizu nie jest sexy.

Rozbieraj się w sposób powolny, aby trzymać twojego partnera w napięciu.

Ubranie oraz bielizna powinny być koloru czarnego, szarego czy białego.

Pod spód nie zakładaj nic, a napewno taki wybór twój partner doceni.

Jeżeli chcesz przejść to daj mu do zrozumienia, że powinien się przesunąć na bok oraz dotnij ręką jego bioder i delikatnie naciśnij.

Podczas rozmowy dłoń połóż na jego przedramieniu.

Kobieta pijąca przez słomkę oraz patrząca się jednocześnie na mężczyznę są przez nich uwielbiane.

4.3/5 - (ilość ocen: 3)