5 porad na temat jak nie wydać fortuny i wyglądać stylowo

jak nie wydać fortuny i wyglądać stylowo

Która z nas nie chce wyglądać modnie i stylowo? A jednocześnie ile z nas stać na wydanie ogromnych sum na zakupach przynajmniej kilka razy w miesiącu? Można jednak temu zaradzić i nie trzeba się poddawać. Oto kilka trików jak podkręcić wygląd swojej garderoby, być modnym, a jednocześnie nie wydać fortuny.

  1. Neutralna baza. Znajdź dobre jakościowo bazowe ubrania typu podkoszulki, jeansy, kurtki. Wystarczy, że do dobrze skrojonych jeansów założysz biały t-shirt z dobrej jakościowo bawełny, do tego wyraźne buty na obcasie, kurtka skórzana i masz wyglądający stylowo, a jednocześnie bez zbędnego wysiłku ubiór!
  2. Trendy. Szukaj w tańszych sklepach odpowiedników tych trendów, które prezentowane są na wybiegach. Trendy przemijają, dlatego nie ma sensu wydawać na nie fortuny, ale jednocześnie z modnym wykończeniem ubioru będziesz wyglądać stylowo i na topie.
  3. Mądre zakupy. Kupując nowe ubranie do swojej garderoby, zastanów się nad trzema różnymi kombinacjami stylizacyjnymi z ubraniami, które już posiadasz. Uchronisz się przed bezsensownych wydawaniem pieniędzy i stworzysz poskładaną i sensowną garderobę. Zapomnij o „nie mam się w co ubrać”!
  4. Wybierz paletę kolorystyczną lub odcienie, w których dobrze wyglądasz, dobrze się czujesz i które oddają Twoją osobowość i trzymaj się tego. Ułatwi Ci to tworzenie nowych kombinacji, w których będziesz wyglądać dobrze, a jednocześnie bez zbędnego spędzania czasu przed lustrem.
  5. Dodatki. Warto zainwestować w klasyczne dodatki, które zawsze pozostaną w modzie, a jednocześnie wzniosą na wyższy poziom każdą, nawet złożoną z sieciówkowych ubrań, stylizację. Mowa tu o designerskich torebkach, paskach, kapeluszach, apaszkach i innych.

Jak widać, bycie stylową kobietą jest wyborem i nie zależy on od zarabianych pieniędzy.

4.1/5 - (ilość ocen: 14)