5 rzeczy, które on robi jeśli naprawdę Cię kocha

Będąc w związku powinniśmy ciągle pracować nad tym, aby nasze uczucie było cały czas takie samo, jak podczas pierwszych spotkań. Związek to ciągła praca dwojga ludzi. Po czym poznać, że nasz mężczyzna naprawdę nas kocha? Oto pięć rzeczy, które to udowadniają.

1. Wysyła SMS-y w ciągu dnia.
Nie chodzi tutaj o miłosne wyznania, chociaż i takie oczywiście o czymś świadczą. Wyrazem jego troski może być również pytanie dotyczące tego co robimy w ciągu dnia lub jak się czujemy. Skoro zadaje takie pytania, możemy zauważyć, że naprawdę mu na nas zależy.

2. Stara się Ciebie wyręczyć w niektórych kwestiach.
Zadaje pytania odnośnie Twoich planów, proponuje, że pomoże na przykład w zakupach lub podczas gotowania obiadu. Takie zachowanie daje nam do zrozumienia, że chce on, abyś widziała w nim oparcie. Kogoś kto zawsze może pomóc.

3. Daje Ci prezenty od serca.
Nie chodzi tu o drogie kolie lub kolczyki. Wystarczy, że podczas spaceru podaruje Ci kwiatek, który zerwie z łąki, obok której akurat przechodzicie. Jego miłość możesz dostrzec też w momencie kiedy będąc podczas zakupów kupi przy okazji Twoją ulubioną czekoladę. Takie drobne gesty budują właśnie waszą relacje i dają piękny dowód miłości.

4. Liczy się ze swoim zdaniem.
Pyta jakie masz zdanie odnośnie danego tematu, bierze pod uwagę to co mówisz. Oczywiście nie powinien być całkowicie podporządkowany Tobie, ponieważ nie jest dzieckiem, a dorosłym mężczyzną. Ale każde pytanie skierowane w Twoją stronę będzie oznaką zaufania szacunku do Ciebie.

5. Pociesza, kiedy wcale o to nie prosisz.
Nikt nie jest jasnowidzem i nie możesz oczekiwać, że każdy zobaczy Twoje gorsze samopoczucie. Ale jeżeli Twój mężczyzna szczerze Cię kocha to będzie starał się abyś miała dobry humor zawsze, nie tylko w momentach kiedy czujesz się źle. Wobec tego będzie sprawiał Ci radość kiedy będziesz smutna, dlatego, że będzie robił to przez cały czas. Twoje dobre samopoczucie będzie dla niego czymś naturalnym.

Jak możemy zauważyć – miłość i związek to nie jest nic skomplikowanego. Tak naprawdę tworzą go małe rzeczy i gesty od serca.

Oceń post