Te trendy nie robią na facetach żadnego wrażenia

Każda kobieta chciałaby być postrzegana jako atrakcyjna. To normalne, że kobiety pragną być adorowane i chcą aby zwracano na nie uwagę. Niestety, czasami skutki ich starań są odwrotne niż oczekiwania. Przyjrzyjmy się kilku trendom, które nie robią na facetach żadnego wrażenia.

1. Legginsy w połączeniu ze szpilkami.

O ile obie te rzeczy oddzielnie mogą wyglądać naprawdę dobrze, na przykład wysportowana kobieta w legginsach, która biegnie na siłownię lub z pozoru zwykła kobieta, która wraca z biura w swoich wysokich butach, o tyle połączenie ich razem nie jest najlepszym pomysłem. Legginsy kojarzą nam się ze strojem sportowym, takim, w którym chodzi się na co dzień. Natomiast szpilki to bardziej elegancki element garderoby. Mało kto chodzi w nich na co dzień, chyba, że tego wymaga praca. Niemniej jednak połączenie obu tych rzeczy nie spotyka się z aprobatą u mężczyzn.

2. Brwi, które rzucają się na pierwszy plan.

Nie chodzi tutaj oczywiście o to, aby przestać się malować, ale o to, by robić to umiejętnie. Makijaż brwi powinno dobierać się indywidualnie do wyglądu swojej twarzy, koloru włosów i skóry. Blondynka z mocno wyrysowanymi, czarnymi brwiami raczej tylko odstraszy faceta niż go przyciągnie. Jeżeli kobieta jest z natury blada powinna używać raczej chłodnych brązów do tego rodzaju makijażu. Nie zapominajmy też o ich rozmiarze: grube na centymetr brwi jedynie zniekształcą nam twarz.

3. Spodnie i kurtki z mnóstwem naszywek.

Ten trend dobrze wygląda pod warunkiem, że jest się nastolatką. Mężczyźni wolą kiedy dojrzałe kobiety, które ich interesują ubierały się raczej w jednolite kolory. Nie chodzi tu o to, aby zacząć chodzić ubraną na czarno! Jak najbardziej powinno się eksperymentować z modą ubierając coraz to różne kolory i fasony, jednakże należy pilnować aby w naszej stylizacji nie było przepychu. Zbędny chaos, który wprowadzimy milionem naszywek nie będzie działał na naszą korzyść.

Jak widać, nie wszystko co teraz jest modne wpada w gusta mężczyzn. Warto czasem się rozejrzeć, czy takie ślepe podążanie za modą niesie ze sobą jakikolwiek sens.

Oceń post