Modne torebki to małe torebki

torebka

Doskonałym dopełnieniem każdego kobiecego stroju jest torebka. Choć wiele pan lubi mieć ich jak największą kolekcję, to jednak warto zadbać o to, aby mieć w zanadrzu jedną lub dwie naprawdę wysokiej jakości, wykonane tak, że przetrwają dość długo.

Idealna torebka:

– dobrze leży na ramieniu,

– jest wystarczająco pojemna, by zmieścić w sobie wszystkie potrzebne rzeczy,

– posiada też odpowiednia ilość kieszeni i przegródek, które pozwolą te ‘skarby’ uporządkować i umożliwić ich szybkie odnalezienie.

Małe torebki były kiedyś domeną małych dziewczynek. Jednak eleganckie kopertówki, niewielkich rozmiarów, noszą dziś panie w każdym wieku. Dostępne są one w wersjach bardziej ozdobnych lub miejskich, a większość z nich charakteryzuje wygodą i poręcznością.  Choć mówi się, że ten rodzaj torebek służy raczej jako ozdobny dodatek, to w wielu przypadkach nie można odmówić im funkcjonalności – zmieszczą się tam na pewno portfel, komórka czy pomadka.

Co więcej stał się to tak lubiany element stylizacji, że producenci nie mogą prawie nadążyć z projektowaniem i sprzedażą kolejnych miniaturowych arcydzieł galanterii. Mnogość dostępnych modeli potrafi przyprawić o zawrót głowy. Mamy więc płaskie kopertówki do trzymania w rękach, urocze torebki na paskach i łańcuszkach, czy całkiem ekstrawaganckie zamykane na zatrzask trójwymiarowe kształty, na przykład serca, misia, czy kwiatu. Nadają się zarówno na co dzień, jeśli nie mamy do zabrania ze sobą zbyt wiele rzeczy, jak i jako dodatek do wieczorowych kreacji, które potrafią rozświetlić swoim blaskiem. Warto mieć nawet kilka takich na różne okazje.

4/5 - (ilość ocen: 1)