O czym nie mówią faceci?

O czym nie mówią faceci

Mówi się, iż to kobiety są tymi, które mówią pół słówkami i nie wiedzą do końca o co im chodzi. Aczkolwiek tak jak we wszystkim, tak i tu – jest to jedynie ziarno prawdy, ponieważ z reguły to co mówimy to tak czujemy. Natomiast z mężczyznami jest już trochę inaczej, ma to szczególne odniesienie w stosunku do kobiet. Chcielibyśmy przedstawić Wam typowe sytuacje, w których kobieta nie zrozumie toku myślenia mężczyzny, aczkolwiek będzie czuła, że coś się dzieje.

Kiedy poznajemy danego faceta, miło nam się z nim rozmawia, czujemy że traktuje nas z szacunkiem, to spotykamy się z nim następnym razem. Kiedy ma dojść do kolejnego spotkania, facet ten – mimo, iż wspaniale spędzało nam się wspólnie czas – wymiguje się od spotkania, twierdząc, że coś mu wypadło. My, zafascynowane tym człowiekiem, myślimy, iż każdemu mogła się zdarzyć taka sytuacja i że nie ma się czym przejmować. Próbujemy więc umówić się z tym człowiekiem na inny termin spotkania, aczkolwiek kiedy ma do niego dojść – on ponownie wymyśla pretekst. Drogie Pani, kwestia tyczy się tego, iż mężczyzna taki – mimo naszych spostrzeżeń – wcale nie jest nami zainteresowany. Jeżeli chciałybyśmy zrozumieć faceta, to musimy kierować się jego zasadami.

Po pierwsze – nigdy nie proponujemy spotkania pierwsze! Gdyż mężczyźni lubią zdobywać, a nie lubią być zdobywani.

Po drugie – każdy gest, który wykonuje do nas facet podczas rozmowy, tj. uśmiech czy przypadkowe dotknięcie – nigdy nie oznacza, iż na pewno jest nami zainteresowany, jako potencjalną partnerka.

I po trzecie – kobiety niedostępne są lepiej postrzegane w oczach każdego mężczyzny, wzbudzamy tym ich respekt w stosunku do naszej osoby i większy szacunek. Dlatego, jeżeli mężczyzna nie odpowiada na nasze propozycje spotkania lub utrzymywania kontaktu, to zakończmy to z klasą i się tym niezadręczajmy.

Aczkolwiek wartym przytoczenia jest popularna sytuacja, która w przeciwieństwie do sytuacji poprzedniej wygląda następująco: umawiamy się z facetem na randkę, on nie prawi nam żadnych komplementów, ani nie próbuje umówić się na następne spotkanie. Co wtedy się dzieje z naszym rozumowaniem całej sytuacji? Otóż tylko to, iż sądzimy, że się tej osobie nie spodobałyśmy. W tej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo, że jakbyśmy się tej osobie nie podobały, to by się z nami nie umówił. Są typy mężczyzn, którzy są osobami nieśmiałymi i to właśnie oni chcą, aby dziewczyna wyciągnęła pierwsza rękę. W takiej sytuacji mężczyzna nigdy nie powie nam, że:

-pięknie wyglądamy

-chce się umówić na następne spotkanie

-jesteśmy wyjątkowe

-chciałaby związać z nami swą przyszłość

Oczywiście nie powie nam tego od razu, aczkolwiek jeżeli pozna nas bliżej na pewno z jego ust takie słowa wypłyną. Dlatego też przy mężczyźnie nieśmiałym musimy uzbroić się w cierpliwość i nie próbować go na siłę ośmielać, gdyż przyniesie to wręcz przeciwny skutek niż zamierzałyśmy. Po prostu go speszymy, a on sam stwierdzi, iż wy nie jesteście dla niego. A jak powszechnie wiadomo, kobiety lubią na początku znajomości popisywać się swymi wdziękami i urokami.

Oceń post