Najlepsze Kluby MMA w Krakowie

w klubie mma
Zdjęcie poglądowe | foto. unsplash.com

Kraków znajduje się w południowej części Polski, w województwie małopolskim i w oczach turystów z innych zakątków świata jest wyjątkowo dobrą wizytówką naszego kraju. Nie bez porównuje się Kraków do czeskiej Pragi. Piękna architektura, szerokie spektrum zabytków i oferta kulturalna sprawiają, że każdego roku odwiedzany jest przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji należy oczywiście rynek z Bazyliką Mariacką i Sukiennicami. Byłoby jednak niesprawiedliwym nie wspomnieć o wspaniałym Kazimierzu, w którym niegdyś mieszkała społeczność żydowska.

Miejsce zachwyca unikatową atmosferą i obecnie stanowi mekkę dla współczesnej bohemy artystycznej. Kraków to także miasto, w którym znajdziemy wiele miejsc skupiających się na wzmacnianiu kondycji oraz pewności siebie. Jest tutaj całe mnóstwo klubów i szkół sztuk walki, które gwarantują satysfakcjonujące treningi MMA, kickboxingu oraz boksu. Które miejsca cieszą się największym uznaniem? Podpowiadamy!

1. Klub Sportowy Grappling Kraków

Klub Sportowy Grappling Kraków znajduje się Nad Strugą 7. To świetnie wyposażone miejsce, w którym każdy i to bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę instruktorską. Odbywają się zajęcia dla dorosłych, choć sporym zainteresownaiem cieszą się też treningi przygotowywane z myślą o najmłodszych. Klub oferuje treningi dopasowywane do indywidualnych możliwości. Warto jednak podkreślić, że wspiera również profesjonalnych zawodników, którzy traktują sztuki walki wyczynowo. W stałym harmonogramie zajęć znajdują się MMA, bok, kickboxing, judo, brazylijskie jiu-jitsu oraz zapasy.

2. MMA Academy Kraków

MMA Academy Kraków to miejsce stworzone z miłości do mieszanych sztuk walki oraz z miłości do kultury sportu. Klub znajduje się przy ulicy Tadeusza Romanowicza 19B. To świetnie wyposażone miejsce, w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Zajęcia są tworzone zarówno dla grup początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by umówić się na treningi personalne. Wśród instruktorów MMA znajdują się utytułowani zawodnicy, w tym założyciel akademii Bartosz Kowal, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć oraz Mateusz Flaga. Ochotnicy będą mogli wobec tego trenować pod okiem najlepszych trenerów.

3. Kotwica MMA Team

Kotwica MMA Team znajduje się przy Kuźnicy Kołłątajowskiej 13. W dosyć niepozornym budynku znajduje się przestrzeń, w której kultura sportowa jest absolutnym priorytetem. Kadra instruktorska składa się z pasjonatów sztuk walki oraz zdrowego stylu życia. Odbywają się tutaj zajęcia dla grup zróżnicowanych pod względem poziomu zaawansowania. Nawet osoby, które do tej pory nie miały przyjemności uczestniczyć w treningach z MMA będą w stanie odnaleźć się w nowym środowisku. Ważne jest, że trenerzy z łatwością dopasowują intensywność treningów do indywidualnych możliwości. Dzięki temu praca nad własną formą przebiega bezproblemowo.

4. Gota Underground

Gota Underground to miejsce stworzone przez miłośników sztuk walki. Znajduje się przy ulicy Długiej 72 i przyciąga wielu młodych ludzi pragnących poprawić swoją kondycję fizyczną. Na terenie obiektu odbywają się regularne zajęcia z boksu oraz MMA. W ofercie znajdują się także treningi z BJJ, Muay Thai czy kickboxingu. Instruktorzy podchodzą do każdego w sposób indywidualny, zdając sobie sprawę z tego, że dzięki temu będą mogli liczyć na znaczne lepsze osiągi swoich podopiecznych. To bez wątpienia miejsce, które warto odwiedzić. W przypadku MMA klub proponuje trening przekrojowy, który przygotowuje zawodnika do walki w różnych pozycjach.

5. Klub Sportowy Grappling Kraków Kids&Junior

Klub Sportowy Grappling Kraków Kids&Junior znajduje się przy Ignacego Krasickiego 34. To miejsce prowadzone z wielką pasją i z miłości do różnorodnych sztuk walki. W ofercie znajdują się treningi MMA dla osób o bardzo zróżnicowanym stopniu zaawansowania, kickboxing, boks oraz judo. Właściciele dbają o najmłodszych, organizując wiele interesujących projektów, których celem jest zaszczepienie w młodych miłości do sportu. Szczególnym uznaniem cieszą się zajęcia „Małe smoki w kimonach” czy „Śladami Mike’a Tyson’a”. Małe dzieci mogą w trakcie zajęć pozbyć się nadmiaru rozpierającej energii, a przede wszystkim zgłębić tajniki sztuk walki, które znacząco wzmacniają pewność siebie i korzystnie wpływają na ogólną dyscyplinę. Osoby pragnące rozpocząć swoją przygodę z MMA będą mogły trenować pod okiem rewelacyjnych i doświadczonych instruktorów, którzy mogą poszczycić się imponującymi osiągnięciami w swojej dziedzinie.

6. Klub Sportowy Grappling Kraków

Klub Sportowy Grappling Kraków znajduje się przy ulicy Czarnogórskiej 14 w Krakowie. To kolejne miejsce, które warto wziąć pod uwagę, przymierzając się do swoich pierwszych zajęć z mieszanych sztuk walki. W ofercie znajdują się zajęcia grupowe z MMA dla dorosłych o zaawansowanym poziomie oraz dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Panuje tutaj przyjazna atmosfera. Ceniona jest również kultura sportowa oraz dyscyplina. Osoby pragnące rozwijać swoją kondycję fizyczną z pewnością powinny wziąć ten klub pod uwagę. Poziom zaawansowania nie ma większego znaczenia, ponieważ klub oferuje treningi uwzględniające indywidualne możliwości. Uczestnicy mają do dyspozycji świetnie wyposażone sale treningowe oraz doświadczoną kadrę instruktorską.

Oceń post