Rewolucja w świecie wyciskarek

hurom one stop

Niewątpliwie, każdy z nas często zabiegany jest do tego stopnia, że zaniedbuje prawidłowe odżywianie się, konsumując to, do czego dostęp jest łatwy i szybki. Wiele osób nawet nie ma bladego pojęcia jak przyrządzić taki pełnowartościowy posiłek, aby wszystko, co w nim zawarte dodało nam sił na cały dzień i przede wszystkim było zdrowe. Wystarczy wiedza, którą posiada każdy z nas, wbijana nam od dziecka, że to, co ma najwięcej witamin i minerałów to warzywa i owoce, a całą resztę zrobią za nas wyciskarki do soków, pozwalające spożyć w ciągu dnia tyle rodzajów warzyw, czy owoców, ile tylko zechcemy!

Rewolucja w świecie wyciskarek- Hurom One Stop H-AI to najnowsze urządzenie, znanej i szanowanej na całym świecie firmy Hurom, będącej prekursorem w tworzeniu wyciskarek opierających się o najnowocześniejsze technologie. Marka ta działa już blisko 4 dekady, wciąż doskonaląc swój sprzęt, niosąc się ideą prowadzenia zdrowego trybu życia w pełnym zaangażowaniu, z myślą o rzeszy klientów. One Stop H-AI firmy Hurom to przede wszystkim prostota i skuteczność-wystarczy pokroić produkt i wrzucić do pojemnika, a całą resztę zrobi za nas maszyna. Stworzona została-jak powtarzają twórcy-dla każdej osoby dbającej o zdrowie, chcącej rozkoszować się smakiem świeżo wyciśniętych warzy i owoców.

Na pochwałę zasługuje fantastyczny design urządzenia, który świetnie dopasuje się do każdej kuchni nie tylko wyglądem, który zbędny jest w niepotrzebne szczegóły, ale także wielkością, ponieważ One Stop H-AI skonstruowana jest tak, aby nie zajmować wiele niepotrzebnego miejsca- pojemnik, misa i urządzenie znajdują się w jednej linii, co doskonale wykorzystuje przestrzeń. Kolejnym ważnym elementem jest inteligentna komora „One Stop”- dwa ostrza rozbijają wybrane składniki, po czym popychają w dół komory, następnie kolejne położone niżej ostrze przycina je omiatając dno, pozwalając rozdrobnionym składnikom przechodzić w głąb misy.

Podczas wyciskania soku, miąższ odprowadzany jest poniżej misy, co jest następnym plusem, gdyż bezproblemowo możemy go usunąć i wyczyścić pojemnik, a samo czyszczenie całości również usprawni nam łatwy demontaż urządzenia, którego konstrukcja nie jest skomplikowana. Bardzo ważną rzeczą, o której należy wspomnieć, jest bezpieczeństwo. Nie bez kozery, wyciskarka przeznaczona jest dla każdego, również dla najmłodszych domowników- Hurom One Stop włączy się tylko wtedy, gdy pokrywa zostanie prawidłowo i całkowicie zamknięta.

Twórcy postarali się o każdy aspekt życia, tworząc sprzęt, który nie ma sobie równych. Wyciskarka Hurom One Stop H-AI jest wzorowana na poprzednich modelach: Alpha i Alpha plus. Została jednak usprawniona o wiele innowacyjnych elementów takich jak wymieniona już inteligentna komora wsadowa, czy wygląd zainspirowany najnowocześniejszymi trendami, co czyni markę rozwojową, bo to, że sami producenci o tym wspominają to jedno, ale jak mówi przysłowie: „po owocach ją poznacie”.

Oceń post