10 oznak, że on nigdy nie odejdzie pierwszy

10 oznak, że on nigdy nie odejdzie pierwszy

Mężczyźni bywają bardzo nieprzewidywalni. Kiedy ty nie wyobrażasz sobie bez niego życia, on myśli jak powiedzieć Ci, że jednak do siebie nie pasujecie. Wtedy może już być za późno. Mężczyzna bardzo często zachowuje to w sobie, dlatego kobieta musi odczytywać sygnały. Jak więc mieć pewność, że on nigdy nie odejdzie pierwszy? Warto się przyjrzeć poniższym oznakom, aby nie zaprzątać sobie głowy niepewnościami.

1. Ciągle Cię zaskakuje, kupuje prezenty, zabiera na randki, pokazuje swoje ulubione miejsca.

Oznacza to, że zależy mu na Tobie, szuka kontaktu i chce dzielić się tym co dla niego jest ważne i piękne.

2. Przedstawił Cię swoim rodzicom.

3. Często się przytula, szuka bliskości, namiętnie całuje.

Kobiety zazwyczaj przejmują inicjatywę w tych kwestiach, jeżeli jest odwrotnie na pewno musi mu zależeć na Tobie i bliskim kontakcie.

4. Interesuje się Tobą – pyta o twoje zainteresowania, jak minął dzień w pracy, co u Twojej przyjaciółki.

Mimo że po raz kolejny raz opowiadasz mu, że Twoja przyjaciółka zerwała znowu z chłopakiem, a ty dramatyzujesz, że nie przecenili twoich wymarzonych kozaczków, on uważnie słucha i na bieżąco szuka rozwiązania Twoich problemów.

5. Aranżuje intymne sytuacje między Wami

Szuka różnych urozmaiceń, ciągle zaskakuje i stara się w pełni Cię usatysfakcjonować. Nie tylko intelektualnie…

6. Uśmiecha się po pocałunku.

Jeżeli twój ukochany szczerze uśmiecha się, a jego oczy się błyszczą, możesz być pewna, że myśli tylko o Tobie i o tym jak skraść kolejnego całusa.

7. Macie wspólne hobby.

Wspólne zainteresowania bardzo zbliżają ludzi do siebie. Sprawiają, że macie o czym ze sobą porozmawiać, wspólnie spędzić czas. Nie potrzebuje nikogo innego, gdyż jego dziewczyna jest również jego najlepszym przyjacielem.

8. Dzwoni do Ciebie pierwszy

Jeżeli dzwoni do Ciebie w trakcie dnia znaczy, że myśli o Tobie również w całej gonitwie dnia codziennego. Może Twój głos go uspokaja?

9. Utrzymuje z Tobą kontakt wzrokowy.

Jest to wyraz szacunku, ale również szczerości. Nie ma przed Tobą tajemnic i bez skrępowania może spojrzeć Ci w oczy.

10. Spontaniczny dotyk.

Odgarnięcie kosmyka włosów, muśnięcie Twojego policzka, położenie dłoni na Twoim ramieniu. To wszystko jest naturalne i zarazem niezobowiązujące. Mówi o potrzebie bliskości i z pewnością o zaangażowaniu.

3.4/5 - (ilość ocen: 23)