Jaki nawilżacz powietrza wybrać? Ranking nawilżaczy.

columbiavac opc500

O odpowiedni poziom nawilżenia w domu lub mieszkaniu należy szczególnie zadbać w okresie grzewczym, czyli jesienią i zimą. Niezależnie od tego w jaki sposób ogrzewane jest pomieszczenie powietrze w nim ulega mocnemu wysuszeniu. Doprowadza to do zmniejszenia komfortu oddychania oraz wysuszania dróg oddechowych. Aby tego uniknąć warto jest wybrać dobry nawilżacz powietrza. Poniżej przedstawiamy listę najbardziej popularnych nawilżaczy powietrza. Jaki nawilżacz powietrza wybrać?

1. Eldom NU-5

Pierwszą zaletą tego nawilżacza jest jego nowoczesny design, łatwo wpisujący się w wystrój każdego mieszkania. Urządzanie ma możliwość ustawienia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu, w którym jest ustawione według naszych osobistych preferencji. Poziomu tego pilnuje wbudowany czujnik, który włącza się i wyłącza w odpowiednim momencie. Nawilżacz ma także opcję ustawienia czasowego jego działania, duży i łatwy w obsłudze wyświetlacz, a jego czas pracy przy pełnym pojemniku na wodę wynosi około 17 godzin. Cena związana z jego zakupem wynosi 173 złote.

2. COLUMBIAVAC OPC500

Ten produkt cechuje chłodna i nowoczesna obudowa w czarno-białym wzornictwie. Nawilżacz posiada czytelny wyświetlacz z dotykowym panelem i wskaźnikiem wilgotności, wyłącznik bezpieczeństwa, zbiornik na wodę o pojemności 2,5 litra oraz możliwość ustawienia timera na 24 godziny w przód. Koszt związany z jego zakupem wynosi 289 złotych.

3. Esperanza COOL MIST EHA002

Pierwszą cechą wyróżniającą ten nawilżacz powietrza spośród konkurencji jest możliwość ustawienia trzech różnych poziomów nawilżania. Cechuje go także nietuzinkowy wygląd oraz oświetlenie LED nadające mu interesujący design. Jego pojemność wynosi 2,6 litra, a cena za jaką możemy go kupić to już 57,60 złotych zatem bardzo niewiele w porównaniu z konkurencją.

4. Clatronic LB 3599

To bardzo ciche urządzenie zapewnia przyjemną i zdrową atmosferę w każdym domu. Ponadto zawiera funkcję jonizacji powietrza przeciwdziałającą wysuszaniu powietrza i skóry oraz przeziębieniom. Wilgotność powietrza można ustawić w zakresie od 40 do 95%. Dzięki funkcji automatycznego uruchomienia i zatrzymania w momencie przekroczenia ustawionej wcześniej wilgotności powietrza nie musimy ciągle zmieniać swoich ustawień. 24 godzinny timer pozwala dowolnie ustawiać czas nawilżania powietrza, a dzięki zastosowaniu w nim technologii ultradźwiękowej rozpylana mgła jest prawie niezauważalna. Ten nawilżacz powietrza poprzez sygnał akustyczny informuje nas o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę. Koszt jego zakupu wynosi 173 złote.

5. Esperanza HYDRO SPA EHA004

Korzyści z zakupu tego nawilżacza powietrza to jego bardzo wysoką wydajność oraz jego niewielka cena. W ustawieniach znajdziemy 4 poziom wilgotności powietrza, pamięć ustawień dedykowaną dla 12 osób oraz pracę w trybie cichym. Nawilżacz posiada pojemnik na wodę o pojemności 3,5 litra oraz elegancki i nowoczesny wygląd. Elektroniczny wyświetlacz LED informuje nas o czasie pracy, wilgotności powietrza w pomieszczeniu oraz ustawionych w preferencjach. Jego cena wynosi 73 złote.

4.4/5 - (ilość ocen: 43)

One thought on “Jaki nawilżacz powietrza wybrać? Ranking nawilżaczy.

  • 18 czerwca 2018 o 11:36
    Permalink

    ja coraz poważniej zastanawiam się nad białym oskarem z stadler form. podpowie mi ktoś jak sprawuje się w małej kawalerce?

Komentarze są wyłączone.