Prawdziwy facet vs spodnie rurki

Prawdziwy facet vs spodnie rurki

Chodząc ulicami miast, często możemy dostrzec facetów ubranych w rurki, pierwsze opinie związane z tym tematem bywają najczęściej niesprawiedliwymi osądami o męskości właścicieli tych obcisłych spodni.

Dziś tradycjonalista odwiedzający sklep z ubraniami może odczuwać duży niesmak, ponieważ dominującą częścią sklepowych półek są wąskie spodnie, których on po prostu by nie założył. Całe szczęście, że dalej możemy znaleźć spodnie, które pozostawiają przestrzeń ruchu i dają uczucie pełnej mobilności.

Moda z roku na rok się zmienia i raczej nie mamy na to dużego wpływu, to co wczoraj było na topie, dziś już wypisało się z kanonu popularności. Dla mężczyzn, którzy przywiązali się do swoich szerokich spodni, zmiana stylu ubioru jest trudną drogą, wiele osób odnosi wrażenie, mierząc te modne spodnie, że nie mogą ich do końca włożyć.

Tutaj właśnie znajduje się główna przyczyna, zniechęcenia do tego typu spodni i wrogiego wręcz nastawienia do nich. Prawda jest taka, że nie każdy powinien takie spodnie wkładać. To samo tyczy się koszul typu slim!

Właściciele dużych ud bądź kulturyści w spodniach rurki będą wyglądać wręcz komicznie, o ile w ogóle takie spodnie na siebie włożą, na szczęście rurki to nie tylko spodnie zwężające się od pośladków w dół, warto poszukać takiego modelu, który zwężony będzie tylko na łydkach. Nie warto rozważać całkowitej rezygnacji z poszukania dla siebie nowego kroju, spodnie mogą podkreślać naszą męskość i niekoniecznie muszą być to stare szerokie dżinsy.

Osoby wysokie, z naturalnie wąskimi nogami mogą śmiało kupować rurki, podkreślą one ich chudą sylwetkę i nie będą wpływać na określanie ich męskości na podstawie zakupionych spodni. Ponadto tak dobrane spodnie sprawiać będą, że oni sami wyglądać będą na wyższych.

Podstawowym problemem spodni typu rurki, to głównie fakt, że nie każdy może je nosić. Nie są one przeznaczone dla wszystkich, a mało kto wie, że posiadają on też różne rozmiary i kroje. Bo nie wszystkie rurki zwężone są od pasa w dół. Jeżeli sami nie potrafimy dobrać spodni dla siebie, pozostaje albo trwać przy tym, co już mamy, albo prosić kogoś o pomoc, najlepiej ekspedientkę w sklepie. One na pewno doradzą nam coś, co nie przysporzy nam kłopotów, z ich nałożeniem i pozwoli czuć się swobodnie w nowo dobranych spodniach.

Określanie męskości faceta na podstawie spodni, jakie posiada, jest wysoce niesprawiedliwe. Osoby chodzące w rurkach mogą być równie, a nawet bardziej męscy niż ich podśmiechujący się koledzy. Choć prawdą jest, że nie każdy będzie dobrze wyglądał w tego typu spodniach, nie określa to w żadnym stopni charakteru tej osoby.

Ostatecznie określać może to, że potrafi ubierać się modnie i potrafi dobrać dla siebie strój. To jest z kolei cechą na plus, ilu jest takich, którzy w tradycyjnym ubiorze kryją swoją nieumiejętność dobrania ciuchów dla siebie? Prawdziwa męskość nie wywodzi się ze stroju, jaki nosimy, a na przestrzeni lat wzorów było wiele.

Nasza męskość to głównie cechy charakteru to, jak zachowujemy się w sytuacjach stresowych, czy potrafimy przestrzegać swoich zasad no i wreszcie, czy potrafimy przyznać się do błędu.

4/5 - (ilość ocen: 4)