10 pomysłów na prezent urodzinowy dla partnera

Jeżeli właśnie stoisz przed wyborem kupna czegoś dla swojej drugiej połówki, świetnie się składa. Poznaj naszych 10 pomysłów na prezent dla partnera:

1. Perfumy – każdy z nas lubię piękne, oryginalne perfumy, które utrzymują się na skórze minimum cały dzień. Nie każdego z nas stać jednak na to, aby używać takich perfum na co dzień. Dlatego to zawsze dobry pomysł na prezent.

2. Film – jeżeli Twój partner ma ulubiony film, serial, do którego mógłby cały czas wracać, może warto kupić mu go w dobrej jakości?

3. Coś użytecznego – mówiąc coś użytecznego, mam na myśli, prezent, który przyda się w codziennym funkcjonowaniu, w pracy czy w życiu w ogóle. Może to być coś, czego twój partner od jakiegoś czasu potrzebuje: wkrętarka, torba na laptopa, czy nowa kamerka internetowa.

4. Wykonaj coś własnoręcznie – własnoręcznie wykonane są prezenty, według mnie, są najlepsze! Pokazują Twoją duszę i zaangażowanie. Może to być własnoręcznie wykonana kartka, namalowany obraz, zrobiona broszka, czy ramka na zdjęcie.

5. Prezent do przeżycia – mam tu na myśli, prezent, który pozwala gromadzić nam nowe doświadczenia i wspomnienia jak na przykład: lot paralotnią, przejazd szybkim samochodem, karnet na ściankę wspinaczkową czy kurs języka hiszpańskiego.

6. Ciekawe stroje – Np. strój policjanta, wojska polskiego, straży granicznej lub służby więziennej w sklepie policyjnym Sortmund. Praktyczny prezent który przyda się na lata.

7. Płyta ulubionego wykonawcy muzycznego – jeżeli Twój partner lubi słuchać muzyki, szczególnie w samochodzie, może warto zainteresować się najnowszą płytą jego ulubionego wykonawcy? Albo ciekawą składanką?

8. Impreza niespodzianka – nie wszyscy lubią niespodzianki. Jednak jeżeli Twój partner jest towarzyski, impreza niespodzianka może być dla niego niezapomnianym przeżyciem.

9. Wspólny wyjazd – wspólny wyjazd to zarazem prezent przemyślany, ale i wymuszający na obdarowywanym chwili wytchnienia. Szczególnie pracoholicy potrzebuję czegoś takiego. Może wyjazd w miejsce, o którym zawsze marzyliście to jest to?

10. Zegarek – większość mężczyzn uwielbia zegarki. Jest to ich jedyna biżuteria, więc lubią ją zmieniać w zależności od nastroju i stylizacji.

Oceń post