10 oznak, że on powoli ma dość Waszego związku

Jeżeli czujesz, że w Waszym związku nie jest tak, jak dawniej – poznaj 10 oznak, że on powoli ma dość Waszego związku. Może to dotyczy właśnie Was.

1. Coraz dłużej zostaje w pracy – praca to najlepsza ucieczka przed tym, co nas przerasta. Jeżeli on ma dość Waszego związku i Ciebie, najpewniej ucieknie w pracę, aby jak najmniej czasu spędzać w domu z Tobą. Jakkolwiek okropnie to brzmi.

2. Weekendy spędza z kolegami – jeżeli coraz częściej pojawiają się wspólne wypady za miasto, nowe hobby, które okazuje się czasochłonne, czy po prosty spędza czas u kumpla na graniu w PlayStation, wiedz, że coś jest na rzeczy.

3. Nie wychodzicie na randki – coraz rzadziej wychodzicie gdzieś razem. Jeżeli jeszcze nie dawno chodziliście do kina, do teatru, na spacery czy koncerty, a teraz nic… może to być powód jego coraz większej niechęci do Waszego związku.

4. Coraz rzadziej do Ciebie dzwoni i pisze – jedną z oznak zmęczenia związkiem może być to, że Twój telefon ciągle milczy.

5. Coraz rzadziej mówi, że Cię kocha – zazwyczaj, będąc już jakiś czas w związku, coraz rzadziej używamy tych słów. Jednakże jeżeli w ogóle ich nie słyszymy: albo na Twoje „kocham Cię” partner w ogóle nie odpowiada to zły znak.

6. Coraz rzadziej uprawiacie seks – kiedy mężczyzna ma dość związku, przekłada się to na każdą strefę. Nawet łóżkową.

7. Nie rozmawiacie w domu tak dużo, jak kiedyś – rozmowy bardzo cementują związek i budują relacje między Wami. Jeżeli jest ich coraz mniej, to znaczy, że on nie ma chęci, aby tę relację dalej budować.

8.  Częściej niż zawsze kłóci się z Tobą – kłótnie w związkach są nieuniknione. Jeżeli jednak zauważasz ich duże natężenie, a większość z kłótni jest inicjowana przez twojego partnera, powinno dać Ci to do myślenia.

9. Wychodzi na imprezy bez Ciebie, a wcześniej tego nie robił – jeżeli twój partner zawsze był domatorem, a teraz każdy weekend spędza w klubie z kolegami, mogą być tego dwa powody: ucieka z domu, żeby nie spędzać z Tobą czasu, albo jeszcze gorzej: szuka sobie już zastępstwa za Ciebie.

10. Czujesz, że coś przed Tobą ukrywa – kobiety mają szósty zmysł, więc warto go używać. Może ukrywa telefon przed Tobą? Na komputerze ustawił hasło? Takie zachowania nie dzieją się przypadkowo.

 

Oceń post