Nam te zachowania wydają się urocze, a faceci ich nie znoszą

faceci tegi nie znoszą

Kobiety i mężczyźni bardzo często nadają na różnych falach. Wiele zachowań, które wydaja nam się urocze, naszych panów doprowadza do białej gorączki…

Ach te zakupy

Większość kobiet kocha zakupy. Nowe buty, sukienka, spodnie, zalotka… Potrafimy długie godziny spędzać w galeriach handlowych. Z przyjaciółkami, matką, siostrami. W sumie nie ważne, im nas więcej tym weselej. Gorzej jeśli na taką zakupową wyprawę zabierzemy naszą drugą połówkę. Większość facetów traktuje zakupy jak największą karę, no chyba że akurat wejdą do sklepu z elektroniką. Ale to zupełnie inna bajka…

Gdy kobieta zabiera swojego mężczyznę na zakupy, to ten w okolicach trzeciego sklepu traci kontakt z rzeczywistością. Totalnie nie pamięta co oglądał w pierwszym sklepie, a co w dwunastym. Wszystko zlewa mu się w jedną wielką całość… To właśnie dlatego praktycznie w każdym centrum handlowym znajdziemy takie drewniane ławeczki. Nie są one może zbyt wygodne, ale to prawdziwy azyl dla mężczyzn, których partnerki aktualnie polują… Na promocje w drogerii.

Plotkowanie

To właśnie ono doprowadza wielu mężczyzn do białej gorączki. I słusznie, po tym świcie chodzą panie które musza nieustanie wymieniać informację na wszelakie tematy. Zasadniczo nie ważne czy chodzi o rozwód sąsiadów czy największych gwiazd filmowych. Zamiłowanie do plotkowania rodzi jeszcze jedną dość upierdliwą cechę. Konieczność bycia w nieustannym kontakcie z resztą świata. Te spotkania na kawka, herbatkach, wiszenie na telefonie i na facebooku. Prawdziwe utrapienie.

A dlaczego mężczyźni tak nie znoszą plotkowania?

Przede wszystkim dlatego, że lubią mieć kontrolę nad obiegiem informacji. A powierzenie tajemnicy plotkarze to całkowita pewność, że poufne informacje rozniosą się po całym mieście i nie tylko. Dzięki internetowi zasięg plotki jest praktycznie nieograniczony.

Jakie rady mam dla pań?

Po pierwsze na zakupy chodźmy z przyjaciółkami, faceta zostawmy w spokoju. Słuchanie jęków i narzekań przez kilaka godzin to żadna przyjemność. Co do plotkowania… Po prostu nie róbmy tego… Dyskrecja w dzisiejszym świecie to podstawa.

4.4/5 - (ilość ocen: 14)