5 najdziwniejszych wearables

Praktycznie każdego dnia technologia  idzie do przodu Jednak pewne nowe gadżety, czy akcesoria są stworzone chyba po to, by zaskakiwać i budzić wokół siebie sporo kontrowersji. Poniżej przedstawiamy aż 5 najdziwniejszych wearables, o których być może nie miałeś pojęcia a one faktycznie istnieją. Zobacz, co niesamowitego i jednocześnie śmiesznego pojawiło się na rynku.

1. PetPace Collar – czytaj myśli swojego psa

Nie wszystkie psy są aktywne. Niektóre to istne leniuchy, wielbicie kanapy lub fotela. Ten gadżet ma pomóc nam, właścicielom czworonogów sprawdzić, jak aktywny jest nasz pies i dodatkowo skontrolować jego potrzeby fizjologiczne oraz myśli. Brzmi interesująco, choć nie da się ukryć, że dziwnie.

2. BitBite – żuj na odchudzanie, pod kontrolą

To urządzenie podobno ma sprawdzić, czy prawidłowo przeżuwamy pokarm. Generalnie jego przydatność polega na tym, że żując kęs bada ono, czy dokładnie przeżuwamy pokarm. Finalnie może przyczynić się do spadu wagi działa i zdrowszego trybu życia.

3. Blacksocks Smarter Socks Plus – mądre skarpetki

To urządzenie stworzone z myślą o zapominalskich. Sprawdzi ono, kiedy trzeba wymienić skarpetki na świeży komplet oraz pomoże złączyć w pary te, których nie możemy dopasować. Z jednej strony genialnie ułatwi nam życie, ale z drugiej zdaje się być niepotrzebnym wydatkiem, 189 dolarów.

4. Smart PJs – pomoc dla rodziców, usypiających dziecko

Nie masz pomysłu na bajkę dl dziecka? Ten wynalazek ma ułatwić rodzicom dokonywanie wieczornych wyborów. Kiedy dziecko domaga się przeczytania mu opowieści na dobranoc, skanujemy kod QR ze wzorków tej pidżamki i następnie w aplikacji możemy przeczytać bajkę, zaproponowaną nam przez system.

5. Happiness Hat – optymistyczna czapka szczęścia

Chcesz ciągle uśmiechać się od ucha do ucha i nie tracić optymizmu? Wystarczy, że założysz tę czapkę a ona sama wyczuje momenty, w których przestajesz się uśmiechać. Wtedy dźgnie Cię igłą w plecy. Koniec ze zmartwioną miną i zmarszczkami na czole.

Jak widać z powyższego zestawienia, nowinki techniczne potrafią nie tylko zaskakiwać, ale i odrobinę poprawić humor.

Oceń post