10 dowodów na to, że mężczyzna udaje w sypialni

mężczyzna udaje w sypialni

Coraz częściej można spotkać się z przeświadczeniem iż kobieta ma orgazm podczas każdego seksu. Tak naprawdę tylko udaje iż jest jej dobrze. Niestety płeć zwana brzydką również udaje podczas seksu. Można śmiało zapytać dlaczego tak się dzieje- odpowiedź wydaje się być banalnie prosta bo w obecnych czasach kobieta zbyt dużo wymaga od mężczyzny przez co mężczyzna staje się sfrustrowany i chce być ideałem dla swojej partnerki, także w sprawach seksu.

Jak kobieta może poznać iż mężczyzna udaje podczas seksu?

Naturalnie, kobieta która zna bardzo dobrze swojego partnera, może bardzo szybko zobaczyć iż mężczyzna udaje. Zdradzić udającego faceta może kilka rzeczy.

1. Przesadna ekspresja w przeżywaniu orgazmu- jeśli do tej pory twój facet niezbyt głośno przeżywał orgazm a teraz krzyczy tak głośno, że sąsiedzi go słyszą do tego wije się z rozkoszy. To oznacza iż za bardzo przesadził z udawaniem.

2. Wybór pozycji seksualnej takiej w której kobieta nie dostrzeże jak facet wyjmuje penisa.

3. Kolejną rzeczą może być bardzo szybko pozbycie się prezerwatywy- tak żeby ona nie zobaczyła iż w niej nic nie ma.

4. Gdy mężczyzna kocha się z kobietą bez prezerwatywy to kobieca wydzielina z pochwy bądź śluz okołocewkowy mężczyzny „robi za” spermę dla partnerki.

W różnych czasopismach można przeczytać „złote rady” jak udawać orgazm nie zależnie od płci. Jedna z rad brzmi żeby stękać i jęczeć do ucha partnerki/ partnera jak najbardziej realistycznie. Pośród tych złotych rad można uzyskać tez ciekawą informację- nie zawsze wytrysk nasienia musi oznaczać orgazm u faceta. Jednak u przeszło 90 % populacji męskiej właśnie orgazm następuje podczas erekcji.

Pomimo wszystko należało by się zastanowić dlaczego mężczyźni udają orgazm. Być może jest to spowodowane zbyt dużymi wymaganiami partnerki czy może własne aspiracje danego mężczyzny są zbyt wysokie. Może po prostu tak kocha swoją partnerkę iż nie chce sprawić jej przykrości. Niestety na to pytanie może sobie odpowiedzieć tylko ten mężczyzna, który ten orgazm udaje.

Oceń post