Zwierzaki nad potokiem w Żukczynie

świnki wietnamskie

Jeśli jesteś w okolicach Pomorza i szukasz pomysłu na rodzinny wypad, mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Zwierzaki nad Potokiem to mini zoo, które z pewnością przypadnie Ci do gustu. Znajduje się ono w Żukczynie, tuż obok Gdańska, i oferuje wiele terenów zielonych oraz egzotyczne zwierzęta, co stanowi idealną okazję do poznania fauny i flory.

Ta oferta turystyczna skierowana jest przede wszystkim dla najmłodszych, ale z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz podziwiania zwierząt wiele z nich można pogłaskać i wziąć udział w interakcjach. Zaplanujcie wspólną wycieczkę i odkryjcie specjalne atrakcje w Zwierzakach nad Potokiem w Żukczynie.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających w nadmorskim parku?

To miejsce to prawdziwe raj dla miłośników zwierząt, gdzie można podziwiać wiele ciekawych gatunków i zrobić pamiątkowe zdjęcia. W parku zamieszkują różnorodne zwierzęta, a ich ilość robi wrażenie.

Można tu spotkać króliki, emu, wiewiórki trójbarwne,, egzotyczne ptaki, daniele, kozy, świnki wietnamskie, nutrie, owieczki, pawie i wiele innych. Przestrzenny park pozwala na swobodne poruszanie się, a świeże powietrze dodaje energii i poprawia samopoczucie. To wyjątkowe miejsce prowadzone jest przez pasjonatów zwierząt, którzy często ratują je przed śmiercią, co dodaje mu jeszcze większej wartości.

Warto odwiedzić ten park i zanurzyć się w fascynującym świecie zwierząt.

Co można robić w zoo Zwierzaki nad Potokiem w Żukczynie?

W przeciwieństwie do klasycznych parków, w Zwierzakach nad Potokiem można poznać wiele zwierząt i nawiązać z nimi bezpośredni kontakt. Króliczki miniaturki i świnki morskie chętnie dają się głaskać i brać na ręce, co z pewnością sprawi wiele radości najmłodszym.

Do przyjaznych zwierząt należą również alpaki, które potrzebują uwagi i głaskania od odwiedzających. Dla dzieci przygotowano również specjalną atrakcję – możliwość przejażdżki na kucykach. Malina i Łobuz – bo tak nazywają się kuce, chętnie zabierają najmłodszych na przejażdżkę i można zrobić wówczas pamiątkowe zdjęcie.

Takie przejażdżki to świetna aktywność na świeżym powietrzu, która uzupełni spacer i pozwoli dzieciom na zdrowy sen po dniu pełnym wrażeń.

Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Zwierzaki nad Potokiem w Żukczynie to wspaniała okazja dla dzieci i dorosłych, aby poznać fascynujący świat zwierząt i odetchnąć od codziennych trosk w otoczeniu pięknej przyrody.

Wiele różnorodnych gatunków zwierząt można spotkać w tym parku, co pozwala na zdobycie nowej wiedzy na ich temat. Dodatkowo pozytywne opinie o tym miejscu są niezliczone, a strona internetowa oferuje wiele opcji kontaktu z pracownikami, co pozwala na rozwianie wszelkich wątpliwości.

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie czasu na łonie natury, podziwianie pięknych zwierząt i wzbogacenie swojej wiedzy, to warto odwiedzić Zwierzaki nad Potokiem w Żukczynie.

Facebook: facebook.com/ZwierzakiNadPotokiem

Instagram: instagram.com/zwierzakinadpotokiem

4.2/5 - (ilość ocen: 9)