Włosy w kolorze słonego karmelu – Jesienny trend

słony karmel włosy
źródło: pinterest.com/pin/AQr52wSkzl-5_3UpefKlID1IkrhM6W-hc0pKW0-lHxQR01xLtpUimgU

Nie da się ukryć, że najnowszym trendem jeśli chodzi o koloryzację włosów stał się ostatnio odcień słonego karmelu. Działa odmładzająco i nadaje włosom blasku. Brunetki zyskują na objętości i dodatkowo mogą oczekiwać optycznego zwiększenia objętości włosów, natomiast blondynki otrzymają bardzo naturalny odcień złotego brązu. Obie opcje wyglądają rewelacyjnie i potrafią dodać niesamowitego uroku. Słony karmel można wypróbować na całej długości włosów, choć balejaż bądź ombre również prezentuje się zniewalająco.

Odcień słonego karmelu dodaje włosom rozjaśnienia przez co powoduje efekt odmłodzenia, dlatego świetnie sprawdzi się też u kobiet w dojrzałym wieku. Nic dziwnego, że karmel znów powraca do czołówki najgorętszych trendów, skoro ma w sobie tyle wdzięku. Jest to niezwykle urokliwa i bardzo naturalna mieszanka złocistobrązowych tonów.

Jeśli już zdecydujemy się na zmienię koloru musimy pamiętać o tym, że każdy ma inny odcień włosów i u każdego dany kolor farby może wyjść zupełnie inaczej. Aby efekt był jak najbardziej zbliżony do naszego ideału, najlepiej jest poprosić o radę stylisty, czyli po prostu udać się do fryzjera i pozostawić ten wybór dla niego. Jeśli jednak postanowimy malować włosy samemu, w domu, należy zwrócić szczególną uwagę na firmę farby i jej odcień. Sięgaj tylko po sprawdzone produkty.

Słony karmel wygląda rewelacyjnie w przypadku złożonych fryzur, ale także w przypadku zwyczajnie rozpuszczonych, kręconych, czy prostych włosów. Jeśli chcesz rozjaśnić swoje włosy i masz dość obecnego szarego i ponurego koloru, postaw na ten odcień i zachwycaj blaskiem każdego dnia!

4.6/5 - (ilość ocen: 12)