Wieszaki stojące do każdego wnętrza

Wieszak stojący przeznaczony do przedpokoju znakomicie sprawdza się jako miejsce do odwieszenia kurtek, czapek, szalików i odłożenia mokrego parasola. Jednak jego walory użytkowe świetnie mogą iść w parze z tymi wizualnymi. Odpowiednio dobrany wieszak stojący do przedpokoju może nadać wnętrzu ciekawego wyglądu. Jeśli dopasujemy go według kształtu, koloru i materiału, z jakiego został wykonany, będzie prawdziwą ozdobą mieszkania.

Wieszaki stojące do klasycznego przedpokoju

Ciężkie meble,wzorzyste tapety, boazeria i inne wyposażenie, które nadaje przedpokojowi klasycznego charakteru, świetnie prezentują się w połączeniu z równie klasycznym wieszakiem podłogowym na ubrania.Wykonany z drewna w dopasowanym do ścian kolorze, lakierowany na wysoki połysk wieszak z wieloma wygięciami i haczykami, będzie znakomitym miejscem na ubrania i doda pomieszczeniu ponadczasowego charakteru.

Nowoczesne wieszaki podłogowe

W wielu domach i mieszkaniach panuje obecnie styl loftowy. Nieco chłodny, pełen gładkich, jasnych powierzchni korytarz można w ciekawy sposób ożywić za pomocą wieszaka na ubrania. Biały drewniany lub metalowy wieszak o kształcie przypominającym drzewo czy rzeźbę nowoczesną wciąż ma najważniejsze cechy wieszaka: jest stabilny i pojemny, ale zdecydowanie przyciąga wzrok i sprawia, że nawet korytarz bez ozdób staje się ciekawy wizualnie.

Drewniane i metalowe wieszaki stojące do przedpokoju

Wieszaki stojące na ubrania mogą być wykonane z wysokiej jakości drewna lakierowanego lub malowanego na dowolny kolor, ale ogromnym zainteresowaniem cieszą się także wieszaki metalowe. Stal malowana proszkowo, miedziane rurki czy aluminiowe, błyszczące drążki świetnie sprawdzają się w roli dekoracyjnych stojaków na odzież.

Pomysłów na wieszakijest tak wiele, ile potrzeb klientów sklepów z meblami iwyposażeniem do domu https://www.edinos.pl/wieszaki-podlogowe. Nie sposób nie znaleźć tego idealnego, który sprawdzi się nietylko w domu, ale też w biurze, poczekalni lub recepcji.

4.5/5 - (ilość ocen: 14)