W jaki sposób wybrać przedłużanie włosów?

przedłużanie włosów

Oto co musisz wiedzieć o przedłużaniu włosów, aby dokonać właściwego wyboru:

W zależności od tego, co chcesz, możesz dodać do swoich naturalnych włosów objętość lub długość, a nawet oba te elementy.

Jeśli włosy są zbyt krótkie, nie da się dobrze dodać przedłużeń i wygląda to nieestetycznie. Aby wyglądać naturalnie, powinnaś mieć włosy średniej długości.

Proces mocowania nie jest bolesny, bez względu na sposób mocowania przedłużeń.

Rodzaje

Jeśli zdecydujesz się na przedłużki doczepiane do włosów szyciem, wytłaczaniem na gorąco lub mikroringiem, będziesz potrzebowała specjalisty do zaczepienia włosów. Clip On, Queue lub Flip In Extension są bardzo łatwe do naprawienia i można je w każdej chwili zdejmować i zakładać.

Jakość

Przedłużenia mogą być wykonane z włosów naturalnych lub syntetycznych. Te z naturalnych włosów są droższe od syntetycznych, ale ich jakość jest również lepsza. Oprócz doskonałego dopasowania do Twoich włosów i naturalnego wyglądu, te przedłużki są uniwersalne i w przeciwieństwie do syntetycznych, mogą być malowane i przycinane. Co więcej, naturalne przedłużanie włosów jest bardziej trwałe i możesz cieszyć się dłużej z większej ilości włosów.

Pielęgnacja

Przedłużanie włosów wymaga szczególnej pielęgnacji. Muszą być myte delikatnym szamponem i nawilżone odpowiednimi produktami. Istnieją również specjalne szczotki, którymi należy rozczesać przedłużki, aby uniknąć ich uszkodzenia. Dbaj o produkty do stylizacji, muszą być wysokiej jakości.

Użyj jedwabnej osłony, aby chronić włosy podczas snu.

Waga

Kupując przedłużki włosów, należy unikać zbyt dużej wagi. Jeśli są one zbyt ciężkie, zniszczą włosy w sposób naturalny. W razie jakichkolwiek pytań należy skonsultować się ze specjalistami.

Wybór odpowiednich rozszerzeń nie jest łatwy, więc najlepiej skonsultować się ze specjalistą przed podjęciem odpowiednich kroków. Ale najważniejszym aspektem, o którym należy pamiętać jest to, że przedłużki powinny mieć wysoką jakość. Aby kupić najlepsze naturalne przedłużki należy wybrać dobrego dostawcę włosów.

4.2/5 - (ilość ocen: 4)