Tych rzeczy nie wybaczy żaden facet

Istnieją w związkach zachowania i rzeczy, które są nie do wybaczenia, niezależnie od płci. Jeżeli jednak chodzi o mężczyzn, często urażona duma jest nie do odbudowania. Dziś opowiemy Wam właśnie o kilku takich rzeczach.

Tych rzeczy nie wybaczy żaden facet:

1. Zdrada z jego najlepszym przyjacielem – nie musi to być seks. Zdrada to także pocałunek czy inne pieszczoty, jakie mają miejsce między dwojgiem ludzi. Takiej zdrady z najlepszym przyjacielem Twojego partnera, on na pewno Ci nie wybaczy. To uderzenie z dwóch stron. W jednym momencie z jednej strony stracił najukochańszą kobietą w swoim życiu, a z drugiej najlepszego przyjaciela. W takich kategoriach to rozpatruje i jest to jeden z silniejszych ciosów, jaki można zadać mężczyźnie.

Nie do wybaczenia.

2. Seks z innym – mężczyźni to łowcy. Kiedy zdobędą już swoją ukochaną kobietę, czują się za nią odpowiedzialni i chcieliby, żeby zawsze stała za nimi. Jeżeli kiedykolwiek pójdziesz do łóżka z innym mężczyzną, a on się o tym dowie, stracisz dla niego swoją wartość. Stajesz się kimś obcym, z kim on nie chce mieć więcej do czynienia. Zatraca się bliskość między Wami, a Ty przestajesz być tą, za którą on czuje się odpowiedzialny.

3. Publiczne ośmieszenie – niezależnie czy poniżyłaś/ośmieszyłaś swojego partnera wśród Waszych znajomych, czy może wśród całkiem obcych ludzi, nie ma to znaczenia. Dla mężczyzny publiczne poniżenie to publiczne poniżenie.

Całe życie walczą oni o aprobatę, dobry wizerunek i szacunek. Kiedy przychodzisz i psujesz to za pomocą kilku słów czy gestów – nigdy nie będzie Ci to wybaczone.

4. Okazanie braku szacunku do rodziny mężczyzny – nikt nie każde Ci lubić każdego członka jego rodziny. Jednak obrażanie, krytykowanie i wyśmiewanie (szczególnie bliskiej rodziny, jaką są rodzice i rodzeństwo), nie przejdzie bez echa. To odłamek, który na zawsze pozostaje w jego sercu i kłuje w każdym momencie patrzenia Ci w oczy. Jeżeli zależy Ci na nim i kochasz go, powinnaś również szanować jego rodzinę i nie wypowiadać się o niej zawsze w negatywny sposób.

Oceń post