Tych 5 drobiazgów sprawi, że on zakocha się w Tobie jeszcze mocniej

Jak za pomocą kilku małych trików sprawić, że facet nie będzie widział świata poza Tobą?

  1. INTERESUJ SIĘ NIM

Faceci z natury nie są zbyt wylewni, a jak każdy człowiek lubią czuć zainteresowanie swoją osobą, dlatego pytaj jak minął mu dzień, jeżeli ma ważne spotkanie zapytaj jak poszło, jeżeli wiesz, że źle się czuje, nie pozostawaj obojętna, ale okaż mu czułość i zainteresowanie. On nigdy nie powie wprost, że tego potrzebuje, ale potrzebuje, uwierz!

UWAGA! Nie przesadzaj jednak ze zbyt częstymi lub zbyt szczegółowymi pytaniami, bo może pomyśleć, że chcesz go kontrolować, a nie o to przecież chodzi.

  1. WSPIERAJ GO

Jeżeli Twój facet podejmuje się wyzwania, lub projektu, który go stresuje – wspieraj go. Rób to tym bardziej, im więcej osób lub przeszkód staje naprzeciw niemu. Oparcie w drugiej osobie jest bezcenne, pamiętaj, że za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta.

UWAGA! Jeżeli nie zgadzasz się w pełni z tym, co Twój facet robi, staraj się nie krytykować, a po prostu pokazać swój punkt widzenia jako wskazówkę, którą może się zainspirować.

  1. NIE PLOTKUJ PRZY NIM

A najlepiej nie plotkuj w ogóle. Jeżeli Twój facet widzi, że nie obgadujesz innych przy nim, jest to dla niego znak, że można Ci ufać i prawdopodobnie nie rozmawiasz z koleżankami o nim, kiedy go nie ma, przez co poczuje się pewniej. Staraj się, aby wasze prywatne sprawy pozostały prywatnymi, zyskasz tym zaufanie.

  1. ZRÓB MU NIESPODZIANKĘ OD CZASU DO CZASU

Staraj się słuchać tego, co mówi, być może dowiesz się, czego potrzebuje, co by chciał zrobić, co sprawiłoby mu przyjemność. To mogą być małe rzeczy – dobra kolacja, zaplanowany wyjazd lub po prostu jakiś niespodziewany komplement w jego stronę. Pokażesz mu w ten sposób, że o nim myślisz i zależy Ci, aby czuł się dobrze, a wasz związek nie przymierał z nudy.

  1. BĄDŹ SOBĄ!

Nic tak nie odstrasza facetów na dłuższą metę jak sztuczność. Nie sil się na zachowania wypracowane specjalnie dla niego. Jeżeli masz gorszy dzień, powiedz o tym zamiast udawać, że wszystko jest w porządku. Możesz otrzymać wtedy wsparcie od swojego mężczyzny zamiast niepotrzebnie dusić wszystko w sobie udając, że wszystko jest w porządku.

UWAGA! Staraj się zachować jednak umiar i nie robić tzw. niepotrzebnych, przerysowanych scen.

Oceń post