Tych rzeczy nigdy nie wyszukuj w Google!

Tych rzeczy nigdy nie wyszukuj w Google!

Wyszukiwarka Google stała się bardzo istotnym elementem życia bardzo wielu ludzi, ponieważ właśnie tutaj szukamy odpowiedzi na różne pytania oraz sprawdzamy interesujące nas informacje. Jednak nie zawsze to co wpisujemy w wyszukiwarkę Google może okazać się dla nas dobre w skutkach.

Czego nie należy wyszukiwać w Google?

W wyszukiwarkę Google nie powinniśmy wpisywać fraz, które mogą nas doprowadzić do ciemnych stron internetu. Pamiętajmy, że internet potrafi mylić się co do określonych stron i wyświetlać nam propozycje stron zawierające informacje, które napewno nam w niczym nie pomogą. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, które nie warto wyszukiwać w Google:

Symptomy swojej choroby- żadna strona internetowa nie powie nam prawdy o naszych dolegliwościach, a zwykłe przeziębienie może przedstawiać jako coś naprawdę niebezpiecznego dla naszego życia oraz zdrowia. Związku z tym nie warto wyszukiwać dolegliwości choroby w internecie.

Płuca palacza- wyszukany w internecie obraz płuca palacza prawdopodobnie będzie fałszywy i nie warto wyszukiwać go w internecie, ponieważ w niczym nam nie pomoże.

Siebie samego- kontrola informacji pojawiających się na nasz temat jest bardzo istotna, ale nie warto wpisywać swojego imienia oraz nazwiska w wyszukiwarkę w celu sprawdzenia czy w internecie coś o nas jest. Wynika to z tego, że na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.

Usuwanie pryszczy, wągrów itp.- nie warto wyszukiwać informacji oraz zdjęć odnośnie usuwania pryszczy, wągrów oraz innych tym podobnych rzeczy, ponieważ możemy pogorszyć sobie nastrój.
Poród- jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz zajść to nie wyszukuj w internecie jak to wygląda, ponieważ poród to poważna sytuacja, która każda kobieta przeżywa w sposób indywidualny. W tej sprawie warto zasięgnąć opinii specjalisty.

Konstruowanie bomby oraz przeprowadzenie zbrodni doskonałej- nie warto wyszukiwać takich informacji w internecie nawet z czystej ciekawości, ponieważ może sprowadzić na siebie bardzo wiele kłopotów, które przecież nie są nam do niczego potrzebne.

4.7/5 - (ilość ocen: 12)