Jakie słuchawki gamingowe do 100 zł wybrać

Natec GENESIS H12

Zakup dobrej jakości słuchawek dla graczy zazwyczaj wiąże się z bardzo wysokim kosztem. Powinny być one nie tylko wykonane z wysokiej jakości materiału, ale również cechować się dobrym dźwiękiem, wygodą użytkowania i czułym mikrofonem. Dla osób dysponujących małym budżetem na ten zakup przedstawiam listę 5 tanich perełek wśród słuchawek gamingowych.

1. Natec GENESIS H12

Model ten cechuje się wysokiej jakości głośnikami dającymi maksimum przyjemności z ich użytkowania. Ponadto dodatkowymi ich zaletami jest odporność na uszkodzenia, możliwość regulacji głośności na przewodzie, mikrofon na obrotowym wysięgniku. Ich tekstylny przewód odporny jest na uszkodzenia, a komfort użytkowaniq zwiększają nauszniki i pałąk pokryte skórą. Cena również jest zachęcająca, gdyż można je kupić już za 50 złotych.

2. A4 Tech Bloody Combat G500

Model ten został stworzony, aby jak najlepiej odtworzyć rzeczywiste, przestrzenne odgłosy walki, takie jak strzały, wybuchy, odgłos kroków, przeładowywania broni. Kolejną zaletą tych słuchawek jest ekstra czuły, zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikację z innymi graczami. Zachwycająca jest również wysokość jakości wykonania, wyróżniający się spośród innych marek design oraz bezawaryjność tego produktu jak na tak niską cenę. Słuchawki Bloody Combat możemy bowiem kupić już za 90 złotych, kwota ta biorąc pod uwagę wszystkie ich zalety wydaje się być zatem bardzo niewielka.

3. Tracer RAPTOR

Te słuchawki spośród innych wyróżnia przede wszystkim ergonomiczne i solidne wykonanie. Do zakupu zachęca także ich agresywny, czerwony design. Doskonale dopasowują się do kształtu głowy, dzięki czemu nie powodują efektu zmęczenia uszu nawet podczas długich rozgrywek. Zapewniają czysty, odzwierciedlający rzeczywistość dźwięk przez co nic nam nie umyka. Wysokiej klasy mikrofon ułatwia komunikację z zespołem, a panel sterujący pozwala na wyciszenie bądź dostosowanie jego głośności. Cena także jest zachęcająca i zaczyna się od 60 złotych.

4. X-ZERO GAMING X-H359KG

Kolejny model cechujący się dobrą jakością i dobrą ceną. X-ZERO to słuchawki wyprodukowane specjalnie dla profesjonalnych graczy. Oprócz tego na rynku wyróżniają je wbudowane wibracje i efektowne podświetlenie LED podkręcające ich futurystyczny design. Wysokiej klasy głośniki z łatwością odtworzą najmniejszy szept lub szelest, a ekstra czuły mikrofon zapewni wyraźną komunikację z innymi graczami. Do ich kupna zachęcić może także ergonomiczna i komfortowa konstrukcja. Produkt ten możemy kupić w przedziale cenowym od 85 do 100 złotych.

5. Tracer Outlaw

Jeden z najciekawszych wizualnie modeli słuchawek w niskim przedziale cenowym. Słuchawki świetnie leżą na głowie dzięki paskom dopasowującym się do jej kształtu. Oprócz nietuzinkowego designu ich zaletami jest mocno wyczuwalny bass urozmaicający każdą rozgrywkę, czuły mikrofon, wysokiej jakości dźwięk płynący z ich głośników. Jeśli zdecydujemy się na kupno tego modelu musimy liczyć się z wydaniem co najmniej 80 – 90 złotych.