Słuchawki gamingowe do 200 zł

Przedstawiamy listę najbardziej popularnych modeli. Dobre słuchawki przeznaczone dla graczy powinny spełniać kilka warunków. Przede wszystkim powinny cechować się wysoką jakością dźwięku, umożliwiać komunikację z innymi graczami oraz odpowiednio dostosowywać się do kształtu głowy.

Ponadto warto jest wybrać model, który będzie spełniał funkcje nie tylko słuchawek gamingowych, ale również będzie dobry do słuchania muzyki czy oglądania filmów. Niedawno wybieraliśmy słuchawki nauszne. Teraz wybieramy najlepsze słuchawki gamingowe do 200 zł.

1. Razer Kraken USB

Słuchawki Razer Kraken USB

Model, który cechuje się wyjątkową jakością dźwięku audio w systemie Virtual Surround. Niesamowitą zaletą tego produktu jest możliwość dostosowania dźwięku do własnych potrzeb dzięki oprogramowaniu kalibracyjnemu od producenta. Możemy zapisywać w nim własne preferencje dostosowane do konkretnych gier lub aplikacji tak, aby słyszalny był każdy krok, szmer lub szept przeciwnika. Kolejnymi plusami przemawiającymi na rzecz tych słuchawek jest ekstra czuły mikrofon, idealnie dopasowujący się do każdego kształtu głowy pałąk oraz wyjątkowa jakość produktu. Ich cena to około 169 złotych. To są słuchawki gamingowe do 200 zł które polecamy najbardziej.

2. A4 Tech Bloody G501

Słuchawki A4 Tech Bloody G501

Kolejny produkt, w którym możemy usłyszeć wysokiej jakości dźwięk w systemie Surround. Dodatkowe oprogramowanie polecane przez producenta tych słuchawek umożliwia między innymi podbicie dźwięku kroków przeciwnika oraz daje nam możliwość z zapisu pięć różnych profili dźwięków oraz swobodnego ich przełączania pomiędzy sobą. Słuchawki Bloody cechuje również bardzo oryginalny design i wysoka jakość wykonania. Do ich zakupu zachęca również szeroka gama kolorystyczna do wyboru. Cena tego produktu zaczyna się od 150 złotych.

3. Sharkoon SHARK ZONE H30

Słuchawki Sharkoon SHARK ZONE H30

Pierwszą zaletą tego produktu jaka rzuca się w oczy jest jego lekka konstrukcja oraz wypinany mikrofon, który pozwala na użytkowanie słuchawek również poza domem. Do kupna ich zachęca także wysokiej jakości dźwięk, który łatwo możemy pozycjonować w grach. Ich konstrukcja idealnie wycisza hałasy z zewnątrz oraz pozwala na dowolną regulację wysokości pałąka. Można je z łatwością podłączyć zarówno do konsoli jak i do komputera, dzięki dołączonym do nich dwóm systemom kabli. Cena produktu zaczyna się od 170 złotych.

4. HyperX Cloud Stinger

Słuchawki HyperX Cloud Stinger

Przewodnią zaletą tych słuchawek jest ich lekkość i wygoda w obsłudze, które razem dają użytkownikowi maksimum komfortu. Produkt ten cechuje się wysokiej jakości dźwiękiem, mikrofonem z funkcją redukcji szumów, intuicyjnym sterowaniem głośnością na słuchawce oraz kompatybilnością z różnymi platformami zarówno na komputer jak i na konsolę. Jego cena to zazwyczaj 200 złotych, jednak często można go znaleźć w promocjach.

5. Sharkoon Skiller SGH1

Słuchawki Sharkoon Skiller SGH1

Nieco tańsza wersja słuchawek wyżej wspomnianego producenta. Posiadają one wielokierunkowy mikrofon oraz duże nauszniki dopasowujące się do każdego kształtu uszu. Ponadto są ultralekkie mają wbudowany pilot z wyciszeniem mikrofonu oraz kompatybilne są z komputerami, laptopami, smartfonami i najnowszymi konsolami. Ich cena zaczyna się już od 100 złotych, czyli bardzo niewiele za tą jakość wykonania i dźwięku.

Czy znasz jeszcze inne dobre słuchawki gamingowe do 200 zł? Napisz w komentarzu na dole.

Sprawdź też najlepsze słuchawki gamingowe do 100 zł.

Jedna myśl na temat “Słuchawki gamingowe do 200 zł

  • 12 listopada 2018 o 19:32
    Permalink

    mi całkiem odpowiadają BML phalanx kupiłem latem zeby w pałe nie grzało jak gram i są spoko dobry dźwięk w grach mikro też spoko nie pada

Komentarze są wyłączone.