Słuchawki do 300 zł – jakie najlepsze?

Koss KSC75

Zakup dobrych słuchawek nie należy do najłatwiejszych zadań. Poniżej prezentujemy kilka modeli, które zagwarantują wysokiej jakości dźwięk, a jednocześnie nie kosztują zbyt dużo. W naszym zestawieniu uwzględniliśmy produkty, za które zapłacisz nie więcej niż 300 zł.

Koss KSC75

Nasz ranking słuchawek do 300 zł otwiera produkt Koss KSC75. To model otwarty wyposażony w dynamiczne elementy, za sprawą których pasmo przenoszenia jest wyjątkowo szerokie (wynosi ono od 15 Hz do 25000 Hz). Na przesłonce słuchawek znajduje się tytanowa powłoka o grubości 2 mm. Wzmacnia ona trwałość głośnika, a także minimalizuje powstawanie mechanicznych zakłóceń.

Słuchawki mają mocowanie typu sportclip, dlatego idealnie nadają się dla osób aktywnych. Kabel o długości ponad 1 m nie ogranicza swobody ruchów, dlatego możemy bez przeszkód biegać, jeździć na rowerze lub uprawiać inne sporty. Model Koss KSC75 bez wątpienia zachwyci miłośników głębokiego basu. Wszystko ze względu na neodymowy magnes, który podkreśla niskie tony.

Cena: ok. 95 zł.

Superlux HD668B

Superlux HD668B to słuchawki półotwarte wokółuszne. Mają one specjalny kształt, dlatego zapewniają idealne dopasowanie i wyjątkowy komfort podczas słuchania muzyki. Duży wpływ na wygodę użytkowania ma w tym przypadku także wykorzystanie do produkcji elementów nausznych dobrej jakości materiałów.

Kabel słuchawkowy ma długość 3 m, dlatego nie możemy narzekać na ograniczenie swobody ruchów. Co więcej, prezentowany produkt bardzo dobrze tłumi dźwięki dobiegające z otoczenia, dlatego z pewnością nic nie przeszkodzi nam podczas słuchania ulubionych utworów. Pasmo przenoszenia słuchawek wynosi od 10 Hz do 30000 Hz. Opatentowany, solidny pałąk sprawia, że model Superlux HD668B może nam długo towarzyszyć bez jakichkolwiek uszkodzeń (nawet przy częstej eksploatacji).

Cena: ok. 190 zł.

Takstar HD2000

Słuchawki zamknięte wokółuszne Takstar HD2000 mają obrotową konstrukcję. To zapewnia idealne dopasowanie, niezależnie od kształtu twarzy. Ze względu na regulowany pałąk, możemy swobodnie zmieniać rozmiar produktu, zwiększając tym samym komfort użytkowania. Nauszniki zostały wykonane z miękkiej skóry, dlatego nawet wielogodzinne słuchanie muzyki nie powinno wywołać dyskomfortu czy bólu uszu.

Kabel słuchawek ma długość 2,2 m. Pasmo przenoszenia wynosi natomiast od 10 Hz do 25000 Hz. Produkt zapewnia wysokiej jakości dźwięk z wyraźnie podkreślonym basem. Słuchawki gwarantują również dobrą izolację od hałasów z otoczenia. Istotnym atutem jest to, że do zestawu został dołączony specjalny pokrowiec służący do ich przechowywania.

Cena: ok. 140 zł.

Kingston HyperX Cloud

Naszą ostatnią propozycją jest model Kingston HyperX Cloud. To słuchawki zamknięte wokółuszne. Ich pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 15 Hz do 25000 Hz. Miękki kabłąk sprawia, że nawet wielogodzinne słuchanie muzyki nie wywoła dyskomfortu czy bólu uszu. Co więcej, wykonane z pianki podkładki uszne zapamiętują kształt naszej twarzy, dlatego nosi się je wyjątkowo wygodnie.

Słuchawki obsługują standard Hi-Fi. Zostały wyposażone w mikrofon, dzięki czemu możemy prowadzić rozmowy np. podczas internetowych rozgrywek. Cechą wyróżniającą model Kingston HyperX Cloud zdecydowanie jest unikatowe, modne wzornictwo.

Cena: ok. 350 zł.

Słuchawki do 300 zł – jakie najlepsze?
4.6 (91.25%) 48 głosów

Zobacz też: