Jakie słuchawki do 200 zł wybrać – porady

Sony MDRX 510 AS

Aby słuchać muzyki w każdym miejscu potrzebne są nam dobrej jakości słuchawki. Jako że rynek tego typu elektroniki kwitnie ciężko jest wybrać odpowiedni dla siebie model, szczególnie jeśli nasz budżet jest mocno ograniczony. Aktualne ceny nowych słuchawek reklamowanych przez producentów jako profesjonalne sięgają nawet ponad 1000 zł. Dla osób nie mogących pozwolić sobie na wydatek tego rzędu przedstawiam listę 9 najlepszych modeli słuchawek w cenie do 200 zł.

1. Słuchawki douszne Sony MDRX 510 AS

Nie jest to jeden z najtańszych modeli, ponieważ ich cena waha się między 175-200 złotych. Charakteryzują się jednak wysoką jakością przetwarzania dźwięku oraz wzmacnianiem niskich tonów poprzez extra bass. Są opcją często wybieraną przez sportowców, ponieważ dobrze utrzymują się w uszach podczas biegania oraz są wodoodporne.

2. Słuchawki nauszne Sennheiser HD 201

Model ten dobrze tłumi szumy otoczenia, daje mocny bass oraz jest wielozadaniowy. Świetnie sprawdzi się przy oglądaniu filmów, jako słuchawki gamingowe oraz przy słuchaniu różnych gatunków muzyki. Możemy je kupić w cenie do 100 złotych w sklepach z elektroniką lub jeszcze taniej w internecie.

3. Słuchawki nauszne Sennheister 202 HD.

Jeśli zależy nam na nieco lepszej jakości dźwięku warto jest zwrócić uwagę na ten model. W porównaniu w poprzednio wymienionym modelem cechuje się on lepszym, bardziej wyraźnym basem. Ponadto słuchawki dobrze dopasowują się do głowy i są ultra lekkie. Ich cena to około 150 złotych.

4. Słuchawki nauszne Creative Sound Blaster JAM

Pierwszą zaletą tego modelu jest fakt, że są bezprzewodowe. Działają z każdym urządzeniem posiadającym moduł Bluetooth 4.1 i NFC. Dzięki wbudowanemu panelowi sterującemu na jednej z muszli, możemy łatwo zmieniać ustawienia dźwięku. Dodatkowymi zaletami tych słuchawek jest wbudowany mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych oraz wytrzymała bateria gwarantująca około 12 godzin pracy. Cena tych słuchawek to około 100-150 złotych.

5. Słuchawki nauszne Panasonic RP-HF300

Model zapewniający wysoką jakość dźwięku w proporcjonalnie niskiej cenie, gdyż możemy je znaleźć już za 85 zł. Zapewniają wyjątkowo mocne brzmienie oraz wygodę w użytkowaniu, ponieważ możemy je z łatwością złożyć i rozłożyć w kilka sekund.

6. Słuchawki nauszne Fury Hellcat

Słuchawki tej marki są w jeszcze tańszej grupie cenowej, ponieważ możemy je kupić w cenie do 50 złotych. Jak na ten przedział cenowy mają wysoką jakość dźwięku stereo, są wygodne, wytrzymałe, a do tego cechują się oryginalnym designem dzięki podświetleniu LED. Jest to propozycja dla osób chcących kupić słuchawki głównie do słuchania muzyki z telefonu.

7. Słuchawki nauszne Genesis Argon 200

To kolejny przedstawiciel słuchawek w tańszej grupie cenowej, możemy je kupić już za około 60 zł. Łączą one w sobie dobrą jakość dźwięku, wysoką moc oraz efektowny bass. Posiadają również bardzo czuły mikrofon dlatego będą idealne także dla graczy, którym z pewnością spodoba się ich długi przewód.

8. Słuchawki nauszne JBL JR 300

Jak wiadomo dla wszystkich zapoznanych trochę z tematem elektroniki i głośników marka JBL przedstawia stosunkowo wysoką jakość swoich produktów do proporcjonalnie niskiej ceny. Proponowany model słuchawek tej marki możemy znaleźć w cenie od 100 do 130 złotych. Są one idealne dla dzieci z powodu ograniczenia głośności do 85 decybeli.

9. Słuchawki nauszne Modecom Volcano Rage

Słuchawki z nieco droższej grupy, ich cena zaczyna się od 150 złotych. Cechują się wysoką jakością przestrzennego dźwięku, wygodnym i przyjemnym użytkowaniem oraz designem przypominającym słuchawki pilota. Polecane są szczególnie jako słuchawki gamingowe.

Jakie słuchawki do 200 zł wybrać – porady
4.5 (90.29%) 35 głosów

Zobacz też: