Rzeczy ważniejsze dla faceta niż wygląd

Mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami i zwracają uwagę tylko na wygląd. Jednakże często nie to jest najważniejsze, a już na pewno nie tylko wygląd budzi ich zainteresowanie. Dziś poznajcie rzeczy, na które mężczyźni zwracają uwagę, poza tym, jak kobiety wyglądają. Oto 10 rzeczy ważniejszych dla faceta niż wygląd:

1. Poczucie humoru – mężczyźni uwielbiają kobiety z podobnym poczuciem humoru, jakie oni sami sobą reprezentują. Dzięki temu para nadaje na tych samych falach i nigdy nie nudzi się ze sobą.

2. Uczuciowość – mężczyźni wbrew pozorom, jakie na co dzień stwarzają w pracy i przed kumplami, potrzebują wiele uczucia. Dlatego dużym powodzeniem cieszą się kobiety, które są opiekuńcze i uczuciowe. Takie, które w jakiś sposób przypominają matkę, przy której mężczyzna zawsze czuł się bezpiecznie.

3. Wrażliwość – wrażliwe kobiety rozczulają mężczyzn. Jeżeli on ma być głową rodziny, która podejmuje racjonalne decyzje, kobieta niech będzie tą wrażliwszą stroną układu.

4. Samodzielność – mimo że to od mężczyzn wymaga się samodzielności i odpowiedzialności, samodzielne kobiety budzą w mężczyznach ogromny szacunek i podziw.

5. Pewność siebie – pewne siebie kobiety to nowoczesne kobiety. Można być uczuciową, ale i zarazem pewną siebie, a pewność siebie zawsze przyciąga innych.

6. Zainteresowania – mężczyźni dużą uwagę zwracają na to, czy kobiety mają jakieś zainteresowania, a jeżeli tak to jakie. Jeżeli podobne do nich to zawsze dodatkowy plus.

7. Umiejętność gotowania – być może nie jest to najważniejsze, co kobieta powinna umieć, ale wielu mężczyzn cały czas zwraca na to uwagę. Szczególnie jeżeli u nich w domu to kobieta zawsze dbała o ciepły posiłek w ciągu dnia.

8. To jak dogadujesz się z jego znajomymi i rodziną – Twoje dobre kontakty z jego znajomymi i rodziną to sygnał, że można Ci zaufać i dogadacie się na nie jednym polu.

9. To jak układa Wam się w łóżku – seks to nieodłączny element związku. Jeżeli nie układa się Wam w łóżku do samego początku, nie wróży to dobrze dla związku.

10. Jakie masz plany na przyszłość – powiedz mu o swoich planach na przyszłość, a dowie się, kim jesteś i czy w ogóle w tych planach znajdzie się miejsce dla niego.

4/5 - (ilość ocen: 5)