Ranking myszek bezprzewodowych

razer orochi 8200

Jeśli planujesz zakup myszki bezprzewodowej, ale jednocześnie nie wiesz, jak znaleźć idealny dla siebie model, poniższy artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz tu kilka produktów, które z pewnością Cię zainteresują. Oto ranking myszek bezprzewodowych z 2018 roku.

LOGITECH M185 SWIFT

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje myszka LOGITECH M185 SWIFT. To model optyczny, który został wyposażony w 3 praktyczne przyciski. Jedną z największych zalet produktu jest dobrze wyprofilowany kształt. Myszka bardzo dobrze leży w dłoni, co znacząco zwiększa komfort użytkowania.

Myszka ma prosty, a jednocześnie efektowny design. Prezentuje się wyjątkowo elegancko, dlatego sprawdza się zarówno w domu, jak i w biurze. Powyższy model został pozbawiony zbędnych elementów i zdobień. Co ważne, jest on dedykowany nie tylko praworęcznym, ale też leworęcznym użytkownikom. Ponieważ wszystkie elementy są bardzo dobrze dopasowane, myszka podczas pracy nie trzeszczy. Ponadto jest ona wyjątkowo wytrzymała.

Cena: ok. 60 zł.

ASUS WT465

ASUS WT465 to bezprzewodowa mysz optyczna, która jest dedykowana zarówno pracownikom biurowym, jak i graczom. Aby wydłużyć czas pracy na baterii, prezentowany model wykorzystuje system inteligentnego zarządzania energią. Może on osiągnąć precyzję do 1600 dpi (decyduje o niej użytkownik).

Odbiornik myszy ma niewielkie wymiary, więc w razie potrzeby można go bez przeszkód wetknąć do specjalnego schowka w obudowie lub pozostawić w gnieździe laptopa. Produkt jest kompatybilny z systemem operacyjnym: Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows XP. Model marki Asus jest dedykowany osobom praworęcznym.

Cena: ok. 55 zł.

TRACER FLIPPER RF NANO USB

W przygotowanym rankingu nie mogło zabraknąć myszki optycznej TRACER FLIPPER RF NANO USB. Wyposażono ją w 6 przycisków. Takie rozwiązanie zapewnia wygodę użytkowania i ułatwia obsługę aplikacji biurowych. To sprzęt idealny dla osób, które przed komputerem spędzają bardzo dużo czasu.

Powierzchnia prawego i lewego przycisku jest gładka, natomiast reszta obudowy została wykończona gumowanym, wyjątkowo miłym w dotyku plastikiem. Boki myszki ozdobiono niebieskim, subtelnym podświetleniem. Dlatego opisywany model elegancko się prezentuje. Cechą wyróżniającą myszkę jest oryginalny kształt. Przez to zwraca na siebie uwagę, a jednocześnie świetnie leży w dłoni. Czułość produktu to 1000-1600 dpi.

Cena: ok. 60 zł.

RAZER OROCHI 8200

Ranking zamyka mysz laserowa RAZER OROCHI 8200. To najdroższa propozycja w naszym zestawieniu, jednak jest godna uwagi. Wszystko ze względu na jej funkcjonalność. Produkt jest przeznaczony dla graczy. Jego czułość to 8200 dpi, co potwierdza, że jest to profesjonalny model spełniający nawet bardzo wygórowane oczekiwania.

Mysz komunikuje się z komputerem przy pomocy interfejsu Bluetooth 4.0 USB. Może też pracować przewodowo poprzez interfejs USB. Model marki Razer wyposażono w 7 przycisków (w tym rolkę z przyciskiem). Ma on również 16,8 mln kolorów podświetlenia. Jak zapewnia producent, mysz sprawdza się zarówno w przypadku praworęcznych, jak też leworęcznych użytkowników. Dużym udogodnieniem w tym przypadku jest możliwość przechowywania profili gier w chmurze.

Cena: ok. 330 zł.

Ranking myszek bezprzewodowych
4.7 (94.55%) 44 głosów

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kruszwil
Gość
Kruszwil

LOGITECH M705 (910-001949)