Ranking lodówek do zabudowy

Lodówki do zabudowy

Coraz częstszym procederem jest zabudowa lodówki w szafce kuchennej. Ma to na celu bardziej praktyczny i estetyczny wygląd kuchni. Kupując lodówkę do zabudowy należy zwrócić uwagę na:

Jej rodzaj, czyli ilość drzwi i umiejscowienie zamrażalnika,
Jej wysokość i szerokość, które należy dostosować do wysokości szafek,
Jej pojemność całkowitą,
Klasę energetyczną, która określa jej roczne zużycie energii.
Poniżej przedstawiam listę 5 najczęściej wybieranych lodówek do zabudowy.

1. Samsung BRB260187WW/EF

To absolutny numer jeden wśród lodówek do zabudowy. Dzięki innowacyjnemu systemowi Space Max lodówka jest w stanie pomieścić w swoim wnętrzu więcej od konkurencji przy zachowaniu standardowych rozmiarów. Zaawansowane technologie wykorzystane w produkcji tego urządzenia czynią je prostm w obsłudze oraz spełniającym najwyższe wymagania. Lodówka jest także bardzo energooszczędna oraz posiada system No Frost zapobiegający pojawianiu się lodu. Technologia Precise Cooling pozwala utrzymać świeżość produktów na jeszcze dłużej. Koszt zakupu takiej lodówki to 2800 złotych.

2. Bosh KIV34X20

Wybierając ten model lodówki zyskujemy funkcje takie jak: SafetyGlass, czyli bardzo stabilne półki wykonane z odpornego na uszkodzenia szkła łatwego w utrzymaniu czystości, możliwość utrzymania w jej wnętrzu wymaganej temperatury, nawet jeśli temperatura otoczenia przekracza 38 stopni Celsjusza, 4 balkoniki na produkty znajdujące się na drzwiach lodówki, możliwość regulacji wysokości półek. Lodówka ma pojemność około 203 l, a chłodziarka około 70 l. Jest bardzo energooszczędna oraz łatwa w obsłudze i rozmrażaniu. Jej cena to około 1400 złotych.

3. Whirlpool ART9811A++SF

To kolejny model cechujący się bardzo wysoką energooszczędnością. Zastosowana w niej technologia Szósty Zmysł kontroluje poziom temperatury w obydwu komorach, dzięki precyzyjnym i inteligentnym czujnikom zamontowanym w chłodziarce i zamrażarce. Ponadto lodówka automatycznie dostosowuje parametry pracy kompresora i wentylatora przewracając optymalny poziom wilgotnośc, dzięki czemu żywność jest chroniona podwójnie. Jej cena wynosi około 2600 złotych.

4. Electrolux ENN2800AJW

Kluczową technologią zastosowaną w produkcji tej lodówki jest system No Frost zapobiegający osadzaniu się szronu we wnętrzu lodówki i zamrażarki. Działanie opiera on na kontroli poziomu wilgotności oraz odpowiedniemu osuszaniu i cyrkulacji powietrza. Warto jest również dodać, że lodówki z tym systemem nie wymagają odmrażania. Pojemność jej chłodziarki to około 202 l, a zamrażarki 75 l. Możemy kupić ją za 2500 złotych.

5. Samsung RB36J8799S4

To najbardziej pojemny model wśród wymienionych. Chłodziarka jest w stanie pomieścić aż 240l, a zamrażarka 110 l. Lodówka jest profesjonalnym urządzeniem często używanym w restauracyjnych kuchniach. Zastosowane w niej technologie zapobiegają nadmiernemu zużyciu energii, spowalniają proces psucia się żywności oraz dostosowują wewnętrzną temperaturę, poziom wilgotności oraz cyrkulację powietrza do preferencji użytkownika. Cena takiej lodówki to około 4500 złotych.