Outdoorowy zegarek od marki Timberland

zegarek lifestyle timberland

Życie na ziemi to ciągła zmiana i niezmiennie podróż w kierunku rozwoju. Bezkompromisowa marka jaką jest Timberland od dekad wyznacza nie tylko modowe szlaki, ale także te, którymi można podążać w życiu. Znamienny outdoorowy styl marki doceniają fani pozytywnego nastawienia i aktywnego trybu życia. Wewnętrzna siła jaką dysponuje mężczyzna i jego chęć przygód wpisany jest w stylistykę produktów kierowanych do mężczyzn. Należą do nich także zegarki Timberland, których wyrazisty i oryginalny design pokocha każdy, kto lubi ciągły ruch, sport i podróżniczy styl życia.

Kultowe Timberlandy

Znane dla wszystkich fanów marki Timberland legendarne już żółte buty, stały się synonimem outdoorowego stylu życia. Zarówno profesjonaliści jak i amatorzy uwielbiają je za jakość i niezawodność. Teraz przyszła pora, by poznać dodatki oferowane przez markę. Zegarki Timberland tworzone pod rozpoznawalnym na całym świecie logo z motywem drzewa zachwycają naprawdę oryginalną stylistyką. „Made for modern trail” to hasło marki Timberland. Wiąże się ono z nowoczesnym stylem życia, które cechuje ciągła zmiana i ruch. Jeżeli i Tobie odpowiada taki styl – zajrzyj na stronę autoryzowanego sprzedawcy zegarków Timberland, być może znajdziesz zegarek idealny: www.zegarek.net/zegarki/timberland/index.html

Zegarek Timberland pakowany jest w ekologiczne pudełko z kartonu w odcieniach przygaszonej zieleni. Skórzany pasek sygnowany jest logotypem marki. Taki stempel wygląda bardzo efektownie. Gruba nić przeszywająca pasek daje efekt ręcznego i dopracowanego wykończenia. Do zegarka dołączana jest 2-letnia gwarancja.

Zegarki Timberland – dla kogo?

zegarek outdoor

Mężczyźni nastawieni na sukces docenią solidność wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Niezobowiązujący design nawiązuje do codziennego życia w mieście. To najlepszy wybór zarówno dla zagorzałego fana górskich wspinaczek jak i pracownika korporacji. Zegarki Timberland i ich kolorystyka ściśle wiąże się z ziemią i naturą. Kolekcja jest niezmiennie dostępna w odcieniach zieleni i brązu. Charakterystyczne elementy zegarka: takie jak obustronne zatrzaski na pasku nawiązują do napów w kurtkach. Nadaje to miejskiego charakteru, a także wpisuje się w stylistykę outdoorową. Niektóre modele zegarków Timberland zaopatrzono w kompas. Do jego obsługi używa się dodatkowej koronki zamocowanej po lewej stronie koperty.

Zegarki Timberland – jakość

Doświadczanie marki w tworzeniu wodoodpornych butów sprawia, że w każdej innej gałęzi swojej produkcji może z niego czerpać garściami. Zegarki Timberland wykonywane są z najlepszych materiałów odpornych na zniszczenie. Dodatkowo mogą poszczycić się wysoką wodoszczelnością. Kupując zegarek Timberland można być pewnym, że w pudełku z drzewkiem znajdzie się naprawdę solidny zegarek, który posłuży przez długie lata. Zegarek Timberland na nadgarstku to gwarancja męskiego i modnego look’u. Przy całej swojej oryginalności zachowuje także ponadczasowość. Nieprzemijający urok tego gadżetu będzie Ci towarzyszył podczas pracy i w czasie wolnym, gdzie nic nie będzie Cię ograniczać. Jeżeli szukasz prawdziwie męskiego zegarka zgodnego z trendami i Twoim stylem, szczerze polecamy rozejrzeć się w ofercie marki Timberland. Autentyzm marki i siłą innowacji nigdy nie wyjdą z mody, dlatego zegarki Timberland są doskonałym wyborem.

timberland

4.7/5 - (ilość ocen: 10)