Opiekacz do kanapek – Ranking najlepszych opiekaczy

Ranking najlepszych opiekaczy

Dzięki opiekaczom do kanapek możemy cieszyć się ich cudownym smakiem na gorąco. Są one w Polsce bardzo popularne już od wielu lat. Wybierając odpowiedni opiekacz do kanapek powinniśmy zwrócić uwagę na materiał z jakiego zostały wykonane jego płytki oraz jego moc. Poniżej przedstawiam listę najchętniej kupowanych opiekaczy w tym roku. Oto ranking najlepszych opiekaczy dostępnych na rynku

1. Tefal SM 1552

To opiekacz do kanapek zaprojektowany przez znanego i cenionego producenta urządzeń elektronicznych. Urządzenie posiada dwie lampki kontrolne pierwsza informuje o podłączeniu urządzenia do sieci, natomiast druga informuje o osiągnięciu odpowiedniej temperatury do przygotowywania kanapek. Opiekacz do kanapek cechuje się wysoką wydajnością, dużą mocą oraz łatwym użytkowaniem. Posiada stałe wbudowany termostat, zatrzask na rączce ułatwiający jego zamykanie, termoizolowaną obudowę zapobiegającą oparzeniom oraz płytki pokryte nieprzywierającą powłoką. Dzięki temu jego użytkowanie, czyszczenie oraz przechowywanie jest bardzo łatwe. Koszt związany z jego zakupem to 99 złotych.

2. Zelmer ZSM2001X SM1400

Kolejny przedstawiciel opiekaczy do kanapek znanego producenta, którego wszystkie produkty cechują się przede wszystkim niezawodnością i wysoką jakością używanych przy ich produkcji materiałów. Opiekacz pozwala na jednoczesne przygotowanie, aż dwóch kanapek, które zawsze są idealnie dopieczone. Urządzenie cechuje się bardzo nowoczesnym designem oraz możliwością przechowywania go w pionie w dowolnym miejscu. Jego płytki pokryte są specjalną powłoką zapobiegającą przywieraniu, a nienagrzewający się uchwyt zwiększa bezpieczeństwo jego używania. Cena tego opiekacza to 53 złote.

3. Titanum Casserole TKT002K

Ten opiekacz do kanapek wyposażony został w antypoślizgowe nóżki podnoszące komfort użytkowania urządzenia. Ponadto znajdziemy w nim bezpiecznik termiczny zapobiegający przegrzewaniu się na przykład w sytuacji, w której zapomnimy go wyłączyć. Termostat poprzez zapalenie odpowiedniej lampki sygnalizuje o wystarczającym nagrzaniu się płyt oraz utrzymuje odpowiednią temperaturę, dzięki której przygotowywane w nim kanapki są chrupiące i złociste. Zachęcająca jest także jego cena, która wynosi 33 złote.

4. Russel Hobbs 3w1

To innowacyjne urządzenie dzięki, któremu z łatwością przygotujemy nie tylko grillowane kanapki, ale także tosty oraz gofry. Jest to niesamowita oszczędność miejsca oraz pieniędzy jakie musielibyśmy wydać kupując te trzy urządzenia oddzielnie. Opiekacz do kanapek posiada trzy wymienne płyty zabezpieczone nieprzywieralną powłoką, termoizolacyjny uchwyt zabezpieczający nasze palce przeciw oparzeniom oraz wskaźniki świetlne informujące nas o włączeniu oraz gotowości do użycia. Jak na tak wysoką jakość wykonania opiekacz możemy kupić w wyjątkowo niskiej cenie wynoszącej 119 złotych.

5. Zelmer ZSM1001S

Ten opiekacz do kanapek jest idealnym urządzeniem do każdego domu. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób przygotujemy ciepłe i smaczne kanapki dla całej rodziny. Jego płytki pokryte są nieprzywieralną powłoką a wysokiej jakości obudowa jest trwała oraz łatwa w czyszczeniu. Kompaktowe rozmiary tego opiekacza do kanapek ułatwiają jego przechowywanie nawet w małych kuchniach. Cena związana z zakupem tego opiekacza wynosi 62 złote.