Nowe badania: udany związek zależy od… seksu oralnego?

Badacze przeprowadzili ankietę wśród 428 osób, 295 mężczyzn oraz 133 kobiet w wieku od 20-35 lat. Głównym pytaniem badawczym stanowił wpływ seksu oralnego na jakość związku oraz co jest najważniejsze przy tym rodzaju oddawania miłości.

KAŻDY FACET LUBI SEKS ORALNY

To jest prawda, której nie zmienimy. I nie bez powodu- w końcu ta część intymna jest szczególnie unerwiona i podatna na wszelkie bodźce. Już delikatny dotyk działa pobudzająco, nie mówiąc o dotykaniu innymi częściami ciała. Wśród badanych 86% mężczyzn jednogłośnie stwierdziło, że ta część ukazywania miłości pozytywnie wpływa na relacje intymne w związku, 11% mężczyzn uważa, że te zbliżenia wzmacniają więzi, ale trzeba nadal dawać więcej od siebie, a 3% nie miało zdania.

MĘŻCZYZNI UWIELBIAJĄ, GDY… KOBIETA SAMA INICJUJE

Jeśli jeszcze nie zaskoczyłaś swojego partnera to zacznij już dziś! Nic nie podnieca mężczyzn, tak jak kobieta chętna na seks oralny, dla której nie jest to temat tabu. Wcale nie musisz poznać specjalnych technik- po prostu udowodnij, że też to lubisz. Co zrobić, by zdobyć serce mężczyzny? Sama bez zapowiedzi zabierz się za robotę, zaskocz go tym. Na pewno się odwdzięczy 🙂

KOBIETY I PIESZCZOTY ORALNE

Wśród przebadanych kobiet, większość (aż 74%) stwierdziła, że seks oralny wpływa na związek. Ma to znaczenie w sferze emocjonalnej- dotyczy to zaufania, budowania relacji i intymnego życia co przekłada się na udany związek na co dzień. Znacznie mniej kobiet (15%) uważa, że oralna miłość jest przyjemna, ale przepis na udany związek to nie tylko seks. Z kolei reszta kobiet (11%) nie zauważyła wpływu seksu oralnego na związek- być może nie przeżyły dobrego zbliżenia i efektem WOW!

ABY WZMOCNIĆ DOZNANIA ZADBAJ JESZCZE O… WYSTRÓJ

Nie tylko gra wstępna ma tu znaczenie. Większość kobiet wypowiadała się na temat całościowego efektu, a nie na jednym szczególe. Nic nie pobudzi zmysłów, jak przygotowane wnętrze. Postaraj się o świeczki, możesz wspomóc się aromatycznym olejkiem, aby pobudzić zmysły oraz włączyć muzykę dla podkręcenia klimatu.