Najlepsze pomysły na zorganizowanie babskiego wieczoru
Po co spotykać się w kobiecym gronie? Przede wszystkim, żeby porozmawiać. Pogadać, omówić bieżące sprawy, facetów i dzieci, szefów i szefowe, koleżanki, plany i tak dalej. Tematy pojawiają się i mnożą – każde kobiece grono ma swoje ulubione (a do tego zmieniające się w czasie). Ale przecież nie tylko o rozmowę chodzi, ale też o wspólną zabawę, fajne przeżycie czegoś razem. Jak więc zorganizować wspólny wieczór, żeby można było i pogadać i ewentualnie zaszaleć?
Wieczór raczej spokojny
Umówmy się – nie wszystkie i nie zawsze pragną imprezy do samego rana. Wariantów na spokojny babski wieczór jest wiele. Po pierwsze – można umówić się w domu (pod warunkiem, że nie będzie w nim dzieci i partnerów), przygotować pyszne jedzenie i lubiane w towarzystwie alkohole i… pograć w różne gry. Świetną zabawę zapewni i brydż i poker i planszówki (szczególnie zabawnie może być przy Dixicie czy Monopolu) i stare, poczciwe kalambury. Przy grze jest mnóstwo czasu na pogaduchy a i zaśmiewać można się do łez.
Wieczór „tańczony”
Wytańczyć się w bezpiecznym, zaufanym gronie to bardzo dobra opcja dla pań, które potrzebują czegoś więcej, niż tylko rozmowa. Na tę warto umówić się wcześniej, bo w klubie nie będzie na to szansy. Ważne, żeby wybrać nie tyle najmodniejszy klub, co taki, który oferuje fajną muzykę i przyjazną atmosferę.
A może by tak na kręgle albo do kasyna?
Jeśli to ma być babski wieczór, to zakładamy, że panowie nie są mile widziani a nie każda lubi tańczyć bez pary. Dla takich kobiet jest cała masa innych atrakcyjnych możliwości. Wieczór z przyjaciółkami na kręglach czy bilardzie też jest bardzo fajną opcją. Można też pójść dalej i zaszaleć w kasynie. Razem zawsze raźniej, a i wsparcie jest – w razie czego.
Inne miejsca, które warto brać pod rozwagę to np. escape room (dobra zabawa i emocje gwarantowane), salon piękności, miejskie SPA.
Każde kobiece grono będzie miało swoje ulubione miejsca i formy spędzania wolnego czasu. To, co warto wziąć pod uwagę to:
1. bezpieczeństwo uczestniczek
2. wspólne potrzeby i zainteresowania.