Najlepsze małe laptopy. Ranking

mały laptop

Jedną z podstawowych zalet laptopa jest jego mobilność. Jeśli zależy nam na sprzęcie, który będziemy mogli zabrać ze sobą wszędzie możemy zdecydować się na zakup małego laptopa. Jest to wygodna opcja dla osób często podróżujących, ponieważ nie zajmie on nam dużo miejsca w bagażu ani nie będzie zbyt ciężki.

Jeśli zależy nam na małym laptopie który swoją wydajnością nie będzie odbiegał od swoich większych kolegów musimy liczyć się ze sporym kosztem takiego zakupu.

Jednak, gdy potrzebujemy małego laptopa, na którym nie będziemy instalować bardzo wymagających aplikacji znajdziemy coś z łatwością w mniejszym przedziale cenowym. Poniżej przedstawiam listę pięciu najlepszych małych laptopów.

1. Apple MacBook Air MQD32ZE/A

W tym niewielkim laptopie kryje się bardzo wysoka moc obliczeniowa. Zapewniają gotowy na wszystko procesor Intel Core i5, układ graficzny Intel HD Graphics 6000 doskonale radzący sobie nawet z najbardziej wymagającą grafiką, 8 giga pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 128 GB. Błyszcząca matryca o przekątnej 13 cali oraz jego niewielka waga sięgająca 1,35 kg sprawiają, że możemy go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

2. HP Envy 13-ad004nw 13,3

Ten ultra cienki i lekki sprzęt również zapewnia wyjątkową wydajność oraz mobilność. Na szczególną uwagę zasługuje jego nowoczesny i chłodny design, całkowicie metalowa konstrukcja cechuje się niezwykłą elegancją i smukłością. Jego wydajność zapewniają procesor Intel Core i5, pamięć RAM 4 GB, karta graficzna Intel HD Graphics 620 oraz system operacyjny Windows 10 home.

3. Lenovo Essential E31-80

Ten laptop idealnie sprawdzi się zarówno dla klienta biznesowego jak i do domowego użytku. Wydajny procesor piątej generacji Intel Core i5, 4 GB pamięci RAM, karta graficzna Intel HD Graphics 520 oraz system operacyjny Windows 7 Professional sprawiają, że jest on szybkim i łatwym w obsłudze towarzyszem każdej podróży. Na uwagę zasługuje także obudowa odporna na zarysowania i zabrudzenia oraz jego dość niska cena.

4. Lenovo ThinkPad 13 G2

Jest to niezwykle wytrzymałe urządzenie wytrzymujące każde upadki czy uderzenia. Zastosowane w nim techniki i podzespoły swoją jakością zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego doskonałe działanie zapewniają procesor Intel Core i3, 8 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności  256GB, karta graficzna Intel HD Graphics oraz system operacyjny Windows 10 Professional.

5. Apple MacBook Pro MPXU2ZE/A

Tak jak wszystkie pozostałe produkty tej marki tak i ten laptop cechuje bardzo wysoka wydajność i moc obliczeniowa ukryta w jego niewielkich rozmiarach. Zapewniają ją procesor 5 generacji Intel Core i5, 8 giga pamięci RAM, karta graficzna Intel Iris Graphics 640, 256gb na dysku SSD oraz system operacyjny Mac OS Sierra. Urządzenie te idealne jest dla osób dużo pracujących w podróży.

Jedna myśl na temat “Najlepsze małe laptopy. Ranking

  • 25 lipca 2018 o 12:28
    Permalink

    Dell XPS 13 ( 9370 ) 13,3″ FHD, Core i7, 256GB SSD, 8GB RAM, UHD620, W10H

Komentarze są wyłączone.