Najlepsza gofrownica – Ranking gofrownic

Ranking najlepszych gofrownic

Od jakiegoś czasu pysznymi, gorącymi goframi możemy cieszyć się także w domowym zaciszu. Potrzebna jest nam do tego tylko odpowiednia gofrownica. Koszt jej zakupu nie wiąże się z wielką kwotą, jednak podczas wybierania gofrownicy do domu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, takich jak jej moc, rozmiary oraz wydajność.

Poniżej przedstawiam ranking najczęściej wybieranych gofrownic:

1. MPM MO-13

Pierwszą zaletą tej gofrownicy jest jej teflonowa powłoka zapobiegająca przywieraniu ciasta, które później bardzo trudno się usuwa. Przy użyciu tego urządzenia możemy wypiekać jednocześnie dwa gofry co jest znacznym usprawnieniem. Gofrownica jest łatwa w obsłudze oraz ma wystarczająco dużo mocy do szybkiego wypiekania gofrów. Koszt związany z jej zakupem to 139 złotych.

2. Dezal 301.5

Cechą wyróżniającą te urządzenie spośród konkurencji jest program utrzymujący stałą temperaturę podczas pieczenia, dzięki któremu wszystkie nasze gofry są równomiernie wypieczone i zawsze wychodzą idealne. Aluminiowe płyty grzewcze pokryte są dodatkową powłoką Corflon zapobiegającą przywieraniu ciasta. Gofrownica posiada także solidną i odporną na uszkodzenia obudowę o bardzo eleganckim designie. Jej kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwe jej przechowywanie. Cena tej gofrownicy to 246 złotych.

3. Ravason GR-7010

Te urządzenie wyróżnia spośród innych unikalny kształt jego płytek, które umożliwiają przygotowanie chrupiących gofrów w kształcie serduszek. Gofrownica szybko się nagrzewa, jest łatwa w obsłudze i przechowywaniu oraz pokryta jest nieprzywierającą powłoką. Powyższe cechy znacząco wpływają na wygodę użytkowania i wypiekania gofrów. Kolejną zaletą jest jej wyjątkowo niska cena w porównaniu do konkurencji wynosząca 68 złotych.

4. Eldom WA1S

Urządzenie wykonane jest z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która nadaje mu niezwykłego i nowoczesnego designu. Z pewnością dzięki temu będzie eleganckim dopełnieniem każdej kuchni. Gofrownica posiada 5 stopniową regulację temperatury pozwalającą na ustawienie odpowiedniej chrupkości gofrów. Jej bardzo wysoka moc zapewnia szybkie wypiekanie nawet dużej ilości gofrów, a dzięki specjalnej powłoce antyadhezyjnej ciasto nie przywiera do jej płytek. Ponadto urządzenie jest bardzo funkcjonalne oraz cechuje się wyjątkowo niską awaryjnością. Warto jest również dodać, że produkowane jest przez polską firmę bardzo dbającą o jakość swoich wyrobów. Koszt związany z zakupem tej gofrownicy to 85 złotych.

5. Tefal WM310D11

To urządzenie produkowane przez bardzo znanego producenta urządzeń elektrycznych. Cechuje się bardzo dobrym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów najwyższej klasy. Urządzenie jest nie tylko trwałe, bezawaryjne i eleganckie, ale także łatwe w obsłudze. Gofrownica ma moc o wysokości 1000 W, a jej płytki pokryte są nieprzywierającą powłoką. Wygodny regulowany termostat pozwala na wypiekanie bardzo chrupiących gofrów, a jego izolowana termicznie obudowa zapobiega oparzeniom. Gofrownica posiada także specjalny schowek na jej przewód co ułatwia jej przechowywanie. Jej cena to 130 złotych.

Najlepsza gofrownica – Ranking gofrownic
4.8 (96%) 30 głosów

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

u mnie najlepiej sprawdza się gofrownica breville vst072x to już 4 jaką mam i jest u mnie najdłużej, i najlepiej wypieka gofry. i nawet jak często jej używam to nie ma śladu po tym, zero zarysowań

Jula
Gość
Jula

gdzie kupiłaś tę gofrownicę? jest dostępna stacjonarnie czy online? rączka się nagrzewa??? 🙂

Jula
Gość
Jula

Potwierdzam. Zdecydowanie najlepsza gofrownica! Też ją mam, dostałam od mamy w prezencie na nowe mieszkanie <3