Najdziwniejszy urodowy trend tego sezonu?

wavy-brows
źródło: instagram.com/thealexisstone/

Falowane brwi – jedne z najdziwniejszych zjawisk urodowych tego sezonu

Ostatnio świat instragramowych zdjęć obiegł nowy trend zwany falowanymi brwiami. Serwis społecznościowy zalała fala zdjęć podpisanych hasztagiem #wavybrows. Moda najprawdopodobniej rozpoczęła się od modowej vlogerski Promise Tamagn, która jako pierwsza wstawiła swoje zdjęcie z pofalowanymi brwiami na Instragrama. Później coraz więcej influencerek zaczęło publikować zdjęcia w tym trendzie. Makijaż zaczyna się od ułożenia brwi w jednym kierunku, następnie za pomocą żelu do brwi w odpowiedni sposób modeluje się ich kształt Później należy użyć jedynie odrobiny pomady i pędzla, malując brwi w taki sposób, aby wychodziły poza obszar ich naturalnego łuku na kształt fali. Efekt jest nie do przeoczenia.

Podobno trend został wypróbowany przez samą Beyonce, która podobno do jego stworzenia użyła kleju biurowego.

Jak na razie zdjęcia w falowych brwiach pojawiają się jedynie na Instragramie, ale z racji popularyzacji trendu zapewne już niebawem w coraz więcej blogerek postanowi pokazywać stylizację w przestrzeni publicznej.

tak ucharakteryzowane brwi nie wyglądają naturalnie. Jest to zatem element makijażu scenicznego. Może się jednak sprawdzić na imprezie czy na festiwalu, dlatego jeśli ktokolwiek z was lubi zaszaleć z makijażem i nie być niezauważonym koniecznie wypróbujcie ten trend!

Zaraz po pojawieniu się falowanych brwi zaczęto obserwować kolejny, analogiczny trend, czyli… falowane usta! Jak na razie ten typ makijażu wywołuje bardziej śmiech i zachwyt, jednak niewykluczone, że stanie się coraz bardziej popularyzowany.

Oceń post