Myszki dla graczy do 100 zł – jaką wybrać? Ranking myszek.

Myszki dla graczy

Istotą grania w gry komputerowe poza samą przyjemnością grania jest osiąganie najlepszych wyników do czego potrzebny jest dobry sprzęt. Myszki komputerowe dla graczy kosztują krocie dlatego w tym artykule przedstawimy sobie kilka budżetowych opcji dla niedzielnych graczy. Myszka dla gracza powinna charakteryzować się wyższą czułością, oraz lepszą ergonomią niż jej standardowy odpowiednik. Pierwszą pozycją którą warto poruszyć na naszej liście jest: Mysz USB HIRO Spider

Cena: 99,99 zł

Mysz ta wygląda jak profesjonalna gamingowa opcja za co najmniej 300 zł, jednocześnie nie przekraczając kwoty 100 zł. Jest przystosowana dla osób lewo jak i prawo ręcznych, posiada ciekawy design, oraz kształt wpływający na ergonomię. Mysz posiada 5 programowalnych przycisków, wysokiej rozdzielczości układ optyczny o rozdzielczości do 7000 dpi a także mikrokontroler z częstotliwością raportowania do 1000Hz. 3 wytrzymałe teflonowe stopki zapewnią gładkie poruszanie się po każdej powierzchni a także wytrzymają wiele godzin spędzonych przy ulubionych grach. Myszka jest przewodowa co zapewnia szybką reakcję i wolność od baterii czy ładowania.

Kolejną opcją jest godną polecenia jest: Mysz NATEC Genesis GX57 4000 DPI

Cena: 99,99zł

Jest to opcja dla osób ceniących sobie estetykę wykonania i komfort użytkowania nad same parametry, które są dobre jednak nie tak jak w przypadku poprzedniej pozycji. System optyczny AVAGO 3050 zapewnia maksymalną rozdzielczość do 4000 dpi, którą można swobodnie regulować w zależności od potrzeb użytkowania. Myszka posiada bardzo ergonomiczny design, oraz programowalny system oświetlania. W zależności od tego jaką czułość myszki ustawimy, za sprawą zmiennego koloru podświetlenia będziemy wiedzieli ile dpi obecne posiada. Czas reakcji myszki jest szybki za sprawą wysokiej prędkości raportowania wynoszącej aż 1000Hz. Ponad to myszka dla większego komfortu użytkowania i prawidłowego wyważenia posiada wewnątrz obudowy zamontowane ciężarki co sprawia że podczas gry unikniemy niepotrzebnych drgnięć i problemów z celnością. Wadą myszki jest to że została skonstruowana dla osób praworęcznych przez co nie jest ona przeznaczona dla każdego.

Najbardziej budżetową opcją tego zestawienia jest: Mysz przewodowa HIRO Octagon.

Cena: 79,99 zł

Mysz jest wzorowana na najlepsze gamingowe myszy na rynku, dzięki czemu posiada bardzo przyjemny dla oka design, oraz jest ergonomiczna. Zmienna czułość myszy od 800 do 3200 dpi zapewnia możliwość dostosowania jej do warunków pracy. Szybką komunikację z komputerem zapewnia szybkie połączenie USB 3.0 dzięki czemu unikniemy niepotrzebnych zacięć podczas ważnych meczy. Mysz posiada 7 niezależnych przycisków z czego 2 są programowalne, ułatwią one nam prowadzenie wymagających rozgrywek jak i zwyczajne użytkowania komputera. Oprócz tego myszka posiada wbudowany w obudowie odważnik, który pozwala na wygodniejsze obsługiwanie się myszką niwelując przy tym niepotrzebne drgnięcia dłoni.

Wszystkie przedstawione w artykule myszki są opcjami, budżetowymi dla osób nie dysponujących większym kapitałem.

Myszki dla graczy do 100 zł – jaką wybrać? Ranking myszek.
4.6 (92.63%) 19 głosów

Zobacz też: