Ranking Multicookerów. Jaki Multicooker wybrać.

Multicooker

Coraz bardziej popularne w Polsce są urządzenia Multicooker. Swoją popularność zawdzięczają możliwością zastąpienia przez nie wielu urządzeń kuchennych, takich jak kuchenka, piekarnik, mikrofalówka, maszyna do chleba, frytkownica, urządzenie do fondue czy parowar. Ponadto możemy w nim znaleźć nawet 50 programów pozwalających na gotowanie w różnych temperaturach. Poniżej przedstawiam listę pięciu urządzeń typu Multicooker godnych uwagi.

1. Multicooker Philips HD3037/70.

Przy użyciu tego urządzenia możemy z łatwością przygotować zupę, mięso, makaron czy też ciasto. Jego podstawowymi zaletami są inteligentne, automatyczne programy do gotowania, funkcja utrzymująca ciepło nawet do 24 godzin oraz prosty w programowaniu minutnik. Urządzenie wyposażone jest w wewnętrzną misę wyprodukowaną z materiału zapobiegającego przywieraniu potraw oraz wewnętrzną misę solidnej grubości zapewniającą równomierne rozprowadzenie ciepła. Koszt zakupu takiego urządzenia to około 360 złotych.

2. Multicooker Camry CR 6408.

To urządzenie daje nam możliwość smażenia, gotowania, duszenia, przygotowywania posiłków na parze w dowolnym, wcześniej zaprogramowanym przez nas czasie. Oprócz tego jego zaletami są wyjmowana wewnętrzna misa ze stali szlachetnej z ceramiczną powłoką, cyfrowy regulator z czujnikiem dotykowym, przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz, 19 predefiniowanych programów, minutnik, funkcja utrzymywania temperatury oraz dodatkowe akcesoria takie jak sitko do gotowania na parze, kubek z miarką i łyżeczka. To urządzenie możemy kupić już za 350 złotych.

3. Multicooker Maestro MR-792.

Jest to przedstawiciel urządzeń typu Multicooker z niższej półki cenowej, jego cena zaczyna się już od 130 złotych. Z jego pomocą z łatwością możemy przygotować wiele smacznych i zdrowych potraw. Urządzenie posiada 16 programów przygotowania różnych potraw, duży i łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD, programowany zegar. Jego obudowa w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej, a wewnętrzna misa pokryta jest powłoką zapobiegającą przywieraniu.

4. Multicooker Redmond RMC-M110.

Urządzenie, które możemy używać jako Multicooker i szybkowar, dzięki łatwemu w obsłudze zaworowi wypuszczania pary. Wyposażony jest w 55 programów automatycznych, z których pomocą łatwo przygotujemy zdrowe i bogate w substancje odżywcze posiłki takie jak zupy, dania mięsne, rybne, warzywne. Jego dodatkowymi funkcjami jest możliwość ogrzewania potraw, podtrzymywania ich temperatury oraz opóźniony start gotowania, który ustawimy dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi dotykowemu. Koszt zakupu tego urządzenia to około 580 złotych.

5. Multicooker Redmond RMC-M4502E.

Dzięki temu urządzeniu z łatwością przygotujemy wiele smacznych potraw. Jego zaletami są możliwość podgrzewania potraw, podtrzymywanie ich temperatury, możliwość jej regulacji oraz opóźniony start. Dodatkowo do zakupu zachęca bogate wyposażenie takie jak specjalna chochla, łyżka, szczypce do wyjmowania misy, szklanka z podziałką oraz uchwyt na chochle. Koszt zakupu takiego urządzenia to 350 złotych.

Ranking Multicookerów. Jaki Multicooker wybrać.
4.8 (95.13%) 78 głosów

Zobacz też: