Lodowki side by side – Ranking lodówek

Lodówki side by side

Lodówki Side by Side to nic innego jak lodówki dwudrzwiowe, które są świetnym wyborem w przypadku dużych rodzin. Ich wadą jest fakt pobierania większej ilości energii od zwykłej lodówki dlatego warto jest zdecydować się na zakup lodówki Side by Side o wysokiej klasie energooszczędnej. Poniżej przedstawiam listę 5 najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych lodówek Side by Side.

1. Samsung RSH5ZL2A

Numer 1 w kategorii lodówek Side by Side model ten otrzymał z powodu bogatego wyposażenia dodatkowego jakim jest: automatyczna kostkarka do lodu, zamontowany w drzwiach chłodziarki barek oraz komora Cool Select Zone optymalizująca chłodzenie produktów w niej umieszczonych. Lodówka wyróżnia się również stylowym frontem wykonanym z czarnego szkła. Pojemność jej chłodziarki to 327 litrów, a zamrażarki to 167 litrów. Ponadto zastosowano w niej technologie No Frost oraz Twin cooling. Cena tej lodówki to 5000 złotych.

2. Sharp SJ-FP810V-BK

Fecydując się na ten model zdecydowanie nie będziemy nigdy więcej narzekać na trudny dostęp do lodówki oraz ograniczoną ilość miejsca. Dodatkową jej zaletą jest umieszczanu na zewnątrz drzwi panel sterowania za pomocą którego możemy włączyć następujące funkcje: funkcja Plasmacluserr, oszczędzania energii, ekspresowego zamrażania, zabezpieczenia przed dziećmi i trybu wakacyjnego. Można również ustawić w niej dowolną temperaturę. Komfort użytkowania tego modelu zwiększa 48 energooszczędnych białych diod LED stwarzających jasne oświetlenie wewnątrz urządzenia. Pojemność chłodziarki to 394 litry, a zamrażarki 211 litrów. Cena jej zakupu to około 7000 złotych.

3. Samsung RS7528THCSP

Pierwszą zaletą tej lodówki jest technologia Twin cooling Plus, która automatycznie i precyzyjnie steruje temperaturą, wilgotnością oraz cyrkulacją powietrza zarówno w chłodziarce jak i w zamrażarce. Dzięki temu wszystkie produkty zachowują swoją świeżość na dłużej, nie ulegają przemrożeniu oraz nie przechodzą innym zapachem. Jej nowoczesny i elegancki design z łatwością wpisze się do każdej kuchni oraz może stanowić inspiracje dla smacznych posiłków. Jej cena wynosi około 3500 złotych.

4. LG GSJ961NSBZ

Model ten jest wyposażony w zewnętrzną kostkarke do lodu. System chłodzenia w niej zastosowany działa z pomocą technologii Total No Frost zapobiegającej oblodzeniu się lodówki i znajdujących się w niej produktów. Funkcja Multi Air Flow zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz jego temperaturę i wilgotność. Dotykowy wyświetlacz LED pozwala na dostosowywanie wszystkich ustawień lodówki do własnych preferencji. Koszt związany z jej zakupem to 6400 złotych.

5. Samsung RS7667FHCSL

Model cechujący się klasą efektywności energetycznej na poziomie A+ oraz wyjątkowo cichą pracą. Zastosowano w nim system chłodzenia Twin cooling dostosowujący temperature i wilgotność powietrza oddzielnie dla każdej komory. Pojemność chłodziarki wynosi 361 L, a zamrażalnika 184 L. Dodatkowo lodówka posiada dwie szuflady na warzywa i owoce oraz 4 półki ze szkła hartowanego. Jej cena to około 3800 złotych.