Kobiece zachowania, z których śmieją się wszyscy faceci

Tak jak kobiety zupełnie nie rozumieją niektórych męskich zachowań i po cichu się z nich śmieją, tak i mężczyźni uwielbiają często żartować z kobiecych zwyczajów. Które zatem rozbawiają ich najbardziej?

– Malowanie się i spędzanie czasy przed lustrem

Współczesny facet też chce dobrze wyglądać, przywiązuje wagę do swojego wizerunku, nieraz ma w kosmetyczce kremy czy męskie kosmetyki. Żaden mężczyzna jednak nie zrozumie, że kobieta potrzebuje tyle czasu by przygotować się do wyjścia – i musi na przykład wielokrotnie zmienić swoją stylizację. Z niczego innego mężczyźni nie śmieją się tak często, jak właśnie z tych zwyczajów.

– Niekończące się rozmowy przez telefon

Męskie rozmowy telefoniczne zwykle nie trwają zbyt często i ograniczają się do wymiany konkretnych komunikatów. Choć zdarzają się wyjątki, to rzadko można spotkać mężczyzn, których przeciętna rozmowa trwa dłużej niż kilka minut. Wiele kobiet natomiast, by załatwić prostą sprawę, musi z przyjaciółką przedyskutować wszystkie istotne tematy – i taka rozmowa może się przeciągnąć do kilkudziesięciu minut. Chyba więc nie będzie zaskoczeniem to, że faceci – gdy są w swoim gronie – uwielbiają z tego żartować.

– Względy estetyczne nad praktycznymi

Żaden facet nigdy nie zrozumie, że przy wyborze samochodu można się kierować kolorem czy gustownym dodatkiem, a nie parametrami silnika czy innymi względami praktycznymi. Ta zasada tyczy się oczywiście nie tylko aut, ale też większości przedmiotów codziennego użytku. Z tego kobiecego podejścia mężczyźni się uwielbiają śmiać i – powiedzmy sobie to szczerze –  bywają tu często brutalni.

– Kobiece fochy

Fochy potrafią być bardzo kłopotliwe dla mężczyzn. Chociażby z tego powodu, że często zupełnie nie wiedzą, skąd się one biorą. A odpowiedzi typu „powinieneś to wiedzieć” albo „domyśl się” wcale nie poprawiają zbytnio sytuacji. Dlatego gdy faceci są w zaufanym gronie, biorą często za to odwet i śmieją się z podobnych zachować oraz z niezrozumiałych – przynajmniej dla nich – kobiecych fochów.

Oceń post