Klawiatury bezprzewodowe ranking

Klawiatury bezprzewodowe

Klawiatura bezprzewodowa świetnie sprawdzi się zarówno dla osób spędzających dużo czasu pisząc na komputerze jak też dla graczy czy zwykłych użytkowników. Zwiększone znacznie komfort użytkowania oraz daje możliwość pisania ze znacznej odległości. Poniżej przedstawiam listę najczęściej wybieranych klawiatur bezprzewodowych.

1. Microsoft Wired Keyboard 200.

Najważniejszą zaletą tej klawiatury jest jej solidnie wykonana konstrukcja, która daje nam zwiększoną wytrzymałość i niezawodność urządzenia. Łączymy ją z komputerem za pomocą portu USB. Komfort jej użytkowania zwiększa możliwość regulacji jej wysokości oraz wysoka czułość i cicha praca klawiszy. Cena takiej klawiatury zaczyna się już od 100 złotych.

2. Logitech Wireless Touch Keyboard K400.

To urządzenie dość innowacyjne dlatego, że jest połączeniem klawiatury i panelu dotykowego, zatem śmiało może nam zastąpić myszkę. Dodatkową jej zaletą jest możliwość podłączenia jej na przykład do telewizora lub innego urządzenia zintegrowanego z komputerem. Jej zasięg to około 10 metrów, zatem możemy nią wygodnie sterować nawet z kanapy. Jej klawisze dostosowane są do prostej interakcji z multimediami, znajdziemy w niej opcje takie jak regulatory głośności oraz klawisze szybkiego dostępu, które możemy przepisać do dowolnych funkcji. Klawiatura jest kompatybilna systemami Windows, a także Android oraz Chrome OS. Koszt jej zakupu wiąże się z kwotą około 220 złotych.

3. Logitech K270 Wireless Keyboard.

To kolejny przedstawiciel niezawodnej marki Logitech. Zaletami wyróżniającymi ją na rynku jest 24 miesięczna żywotność baterii ( klawiatura włącza automatycznie tryb czuwania, gdy nie jest użytkowana ) oraz jej nieprzemakalność ( testowana przy małej ilości płynu ). Dodatkowo klawiatura posiada klawisze ułatwiające dostęp do funkcji takich jak internet, email, odtwarzanie, wstrzymywanie, regulacja głośności i inne często używane funkcje. Koszt zakupu tej klawiatury to około 110 złotych.

4. Microsoft All-In-One Media.

Klawiatura idealna do domu lub małego biura. Znajdziemy w niej pełnowymiarowy zestaw klawiszy oraz zintegrowany wielodotykowy trackpad, który ułatwia czynności takie jak przesuwanie, przeciąganie, powiększanie, edycja tekstu i klikanie. Klawiatura posiada również klawisze szybkiego dostępu, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Ta klawiatura również jest odporna na wodę oraz przypadkowe uszkodzenia. Łączy się z urządzeniami za pomocą portu usb i działa w zasięgu 10 metrów. Koszt jej zakupu to około 170 złotych.

5. Rapoo E9270P.

Podstawową zaletą tej klawiatury jest przede wszystkim precyzja jej wykonania. Użyto przy tym materiały takie jak stal nierdzewna oraz stop aluminium co daje jej nie tylko niezwykłą wytrzymałość na uszkodzenia, ale również nowoczesny design. Kompatybilna jest systemami Windows, z którymi łączy się za pomocą portu USB. Ponadto posiada dotykowy podświetlany panel z dodatkowymi funkcjami ułatwiającymi codzienne czynności związane z użytkowaniem komputera. Jej płaskie klawisze stosowane zazwyczaj w notebookach zapewniają wygodną, cichą, a zarazem szybką pracę. Jej koszt to około 180 złotych.

Klawiatury bezprzewodowe ranking
4.7 (94.74%) 38 głosów

Zobacz też: