Jakie płytki wybrać do łazienki?

płytki łazienką

Jeśli urządzasz łazienkę, z pewnością zależy Ci przede wszystkim na jej funkcjonalności. Trwałe i solidne płytki są w stanie sprawić, że pomieszczenie to jest modne i estetyczne, ale też wyjątkowo wytrzymałe. Jeśli zostaną dobrze położone, taka łazienka może posłużyć Ci przez wiele kolejnych lat. Jakie płytki sprawdzają się najlepiej w domowych łazienkach?

Jakie płytki łazienkowe są najmodniejsze?

W sklepach można liczyć na niezwykle bogaty wybór pięknych płytek do łazienki. Przykładem może być sklep z płytkami Twojelazienki.pl, gdzie swój asortyment oferuje wielu producentów. Możesz wybierać spośród tych polskich, ponieważ słyną ze swojej jakości i pięknego designu na całym świecie. Również na Zachodzie kupuje się płytki łazienkowe Tubądzin i innych firm. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań nowoczesnych, czy też bardziej klasycznych, w sklepie internetowym możesz liczyć na najlepszy wybór.

Wielu projektantów wnętrz poleca też modne płytki łazienkowe Paradyż, które występują w wyjątkowo oryginalnych wzorach, idealnych do każdej łazienki. Producent wypuścił też serię płytek w stylu retro, które są bardzo poszukiwane przez wielu klientów. Na  https://www.twojelazienki.pl/ można zapoznać się zpropozycjami.

Jaki rozmiar płytek wybrać do łazienki?

Od jakiegoś czasu najmodniejsze są płytki łazienkowe w dużych rozmiarach, na przykład płytki łazienkowe Opoczno w jasnej kolorystyce, imitujące naturalny kamień. Wystarczy zaledwie kilka sztuk, aby wyłożyć niezbędne przestrzenie. Warto pamiętać o tym, że dzisiaj nie układa się już płytek na całych ścianach, jak kiedyś. Obecnie wystarczy ułożenie ich w miejscach narażonych na zalanie, a resztę ścian pokrywa się praktyczną farbą ceramiczną.

Również płytki łazienkowe Cersanit występują w większych rozmiarach. Jeżeli jednak aranżacja pozwala na użycie niewielkiego rozmiaru płytki łazienkowej, wcale nie oznacza to, że będzie to pomieszczenie niemodne. W dzisiejszych czasach łączy się ze sobą różnego rodzaju trendy, uzyskując swój własny i niepowtarzalny styl. Przykładem mogą być płytki w formie mozaiki łączone z tymi imitującymi drewno.

Oceń post