Jakie buty są modne – co warto kupić?

kozaki

Istnieją takie rodzaje butów, na które nie trzeba wydawać dużo, by osiągnąć zadowalający efekt. Są jednak i takie, po których na pierwszy rzut oka widać, czy wykonane zostały ze starannością, z dobrej jakości materiałów. Dlatego właśnie warto wydać na nie trochę więcej, aby być pewnym, że dostaniemy produkt trwały i odpowiedniej prezencji. Oto kilka uniwersalnych propozycji butów, które nigdy nie wyjdą z mody, a więc śmiało można zainwestować w nie oszczędności.

Kozaki

Jednym z najbardziej lubianych przez wszystkie dziewczyny i panie rodzajem obuwia są kozaki. Dłuższe lub krótsze, zimowe lub jesienne – pasują do spódnic, spodni, mogą wyglądać elegancko lub nonszalancko. Modeli jest tyle, ile kobiecych gustów. Zalety? Wydobywają piękno nóg, wydłużają je i podkreślają ich linię, przez co są lubiane także przez panów, z chęcią się im przyglądających.

Lakierowane półbuty

Lakierowane półbuty uchodzą za jeden z najmodniejszych obecnie rodzajów obuwia. Oto niektóre z ich wariacji dostępne obecnie w sklepach:
– na platformie, dodające kilka centymetrów wysokości,
– cienkie i lekkie, doskonale nadające się na lato,
– w kolorach metalicznych, jako oryginalne uzupełnienie stroju.

Czółenka z czerwoną podeszwą

Buty na wysokim obcasie, z czerwoną podeszwą, wejdą już chyba na stałe do kanonu klasycznych wzorów ubrania i obuwia.  Dzisiaj buty te stanowią przedmiot pożądania wielu pań. Wyglądają one bardzo kobieco, zmysłowo i seksownie, na tyle, że trudno odwrócić wzrok od kobiety kroczącej w takich szpilkach. Nawet jeśli uważamy, że ten styl jest dla nas zbyt śmiały, przełammy się i spróbujmy dowiedzieć się jakie to uczucie stąpać w takich butach. Może okazać się, że szybko staną się naszymi ulubionymi.

4.2/5 - (ilość ocen: 4)