Najlepszy telewizor z androidem – Jaki wybrać?

Sony KD-55XE8505

Od pewnego czasu polski rynek podbijają telewizory z Androidem chętnie wybierane przez wielu użytkowników. Swoją popularność zawdzięczają ilości dostępnych aplikacji, czyli między innymi odtwarzaczom filmów z internetu aplikacji YouTube i Google Movies. Ciekawą opcją jest także możliwość podłączenia do telewizora kilku kontrolerów dzięki, którym możemy wspólnie grać na dużym ekranie bez konsoli. Poniżej przedstawiamy listę 5 najlepszych telewizorów z Androidem.

1. Sony KD-55XE8505

Ten telewizor oprócz zainstalowanego w nim systemu Android oferuje nam wiele podsystemów polepszających znacznie wyświetlany na nim obraz. Przekątna jego ekranu wynosi 55 cali, a wykorzystany w jego produkcji procesor zapewni nam zauważanie nawet najmniejszego ruchu czy też cienia w każdym filmie. Telewizor wyróżnia także zastosowana w nim technologia pozwalająca na podłączenie go do zewnętrznego dysku twardego, a następnie nagrywanie na niego wszystkiego na co tylko mamy ochotę. Cena zakupu tego telewizora to 4,349 złotych.

2. Philips 55PUS7502

Ekscytujące wrażenia podczas grania i oglądania ulubionych filmów zapewnia zastosowany w nim czterordzeniowy procesor łączący się z systemem Android. Jego obsługa jest niezwykle szybka i intuicyjna, dzięki czemu opanuje ją nawet najbardziej oporny użytkownik lub dziecko. Zastosowane w nim innowacyjne technologie zapewniają najgłębszą czerń, najjaśniejszą biel oraz wspaniałe i żywe kolory. Telewizor posiada 16 GB wbudowanej pamięci z możliwością jej rozszerzenia, służącą do zapisywania ulubionych treści i instalowania jeszcze większej liczby aplikacji. Koszta związane z zakupem tego telewizora to 4,599 złotych.

3. Manta LED9500S ANDROID EMPEROR

Ten model telewizora wyposażono w czterordzeniowy procesor A5, 512 MB pamięci operacyjnej RAM oraz 5 GB pamięci Nano Flash. Fabrycznie wyposażono go w aplikacje takie jak: Facebook, Twitter, YouTube, przeglądarka internetowa, odtwarzacz plików multimedialnych oraz Google Store. Ciekawą opcją jest także swobodne przesyłanie plików z telefonu na telewizor oraz zdalne przeglądanie zdjęć z telefonu na ekranie telewizora dzięki podłączeniu urządzeń do domowej sieci WiFi. Zachęcająca jest także cena wynosząca 1,499 złotych.

4. Sony Bravia KD-55XD8599

Następny model oferowany przez producenta Sony cechujący się bardzo wysoką jakością wyświetlanego obrazu. Widoczny kontrast, naturalne kolory oraz wyjątkowa szczegółowość zapewniają prawdziwą ucztę dla naszych oczu podczas oglądania czegokolwiek na tym ekranie. Oprócz tego telewizor stwarza możliwość pełnej personalizacji zainstalowanych w nim aplikacji zgodnie z naszymi preferencjami. Jego cena to 3,499 złotych.

5. Thomson 43UC6406

Przedstawiciel telewizorów z Androidem z nieco niższej półki cenowej, gdyż jego cena osiąga 1,749 złotych. Mimo tego jakość wyświetlanego przez niego obrazu, łatwa i intuicyjna obsługa oraz możliwość zainstalowania różnych aplikacji nie odbiega niczym od konkurencji. Przekątna jego ekranu wynosi 43 cale, czyli wcale nie mało jak na ten przedział cenowy w porównaniu z konkurencją.

Najlepszy telewizor z androidem – Jaki wybrać?
4.7 (93.45%) 58 głosów

Zobacz też: