Jaki telewizor 3D wybrać

telewizor 3D

Do niedawna obrazem w technologii 3D mogliśmy cieszyć się tylko podczas seansów w kinach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów coraz więcej producentów telewizorów stosuje technologie 3D w swoich produktach do domowego użytku. Dzięki nim możemy zatapiać się w niesamowitych obrazach 3D w domowym zaciszu. Zakup takiego telewizora wiąże się z dość wysokimi cenami jednak zdecydowanie są tego warte. Poniżej przedstawiam listę 5 najlepszych telewizorów z zastosowaniem technologii 3D.

1. SONY KDL-43W805C

W tym urządzeniu zaskoczyć nas może płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu nawet bardzo szybkich akcji. Możemy oglądać na nim trójwymiarowe programy telewizyjne, filmy z płyt BluRay lub materiał wideo z internetu ciesząc się naturalną głębią ostrości i kolorów. Dodatkową jego zaletą jest funkcja Smart TV, czyli możliwość instalacji dedykowanych aplikacji ze sklepu Google Play. Możemy go kupić już za 2,731 złotych, czyli bardzo niewiele w porównaniu z konkurencją.

2. Samsung UE48JU6500

Dzięki zastosowaniu w nim technologii Pure Color urządzenie te z łatwością odwzorowuje kolory i odcienie mocno zbliżone do prawdziwych. Zakrzywiony ekran o przekątnej 48 cali wyświetla nawet najdrobniejsze szczegóły w rozdzielczości Ultra HD. Oprócz tego jego wbudowane głośniki zapewniają czysty i melodyjny dźwięk w każdym filmie. Przy połączeniu go z domową siecią WiFi w łatwy i intuicyjny sposób możemy korzystać na nim z internetu dzięki dedykowanym aplikacjom. Jego cena również jest niska i wynosi 2,999 złotych.

3. Sony KD-55X9305C

Pierwszą zaletą tego urządzenia jest jego ekran o przekątnej, aż 55 cali. Wszystkie obrazy wyświetla w technologii 4K, która zawiera ponad 8 milionów pikseli, czyli 4 razy więcej niż technologia full HD. Wyświetlane przez niego filmy zachwycają swoją naturalnością i głębią kolorów. Podłączając go do sieci WiFi możemy przesyłać na niego zdjęcia, filmy i muzykę z dowolnego urządzenia takiego jak smartfon czy tablet. Koszt zakupu tego telewizora wynosi 5,499 złotych, zatem jest to średnia półka cenowa.

4. Panasonic TX-40CX680E

Telewizor, którego jakość obrazu zapewnia zastosowana w nim technologia full HD oraz ekran o przekątnej 40 cali. Charakteryzuje się również wysoką przepuszczalnością światła, która zwiększa uzyskany kontrast obrazu oraz zmniejsza czas reakcji telewizora. Producent tego urządzenia oferuje wiele dedykowanych aplikacji ułatwiających przeglądanie na nim internetu, odtwarzanie filmów i słuchanie muzyki. Cena związana z zakupem tego telewizora to 2,699 złotych.

5. Technisat TechniPlus ISIO 47

Urządzenie nieco mniej znanego producenta oferujące wysoką jakość obrazu i dźwięku w niczym nie odbiegające od konkurencji. Ten wszechstronny na telewizor mieści w sobie wszystkie najnowsze aplikacje, takie jak: wyszukiwarka www, nagrywarka oraz możliwość zainstalowania szeregu dedykowanych aplikacji. Ponadto producent oferuje własną bibliotekę multimedialną, w której znajdziemy wiele interesujących programów, filmów i muzyki. Jego cena nie jest wysoka i wynosi 3,658 złotych.

Jaki telewizor 3D wybrać
4.5 (90%) 110 głosów

Zobacz też: